Aaaaa

Per tema qe nuk kane kategori perkatese

Moderators: Beka Floyd, bg82, username

User avatar
NR
Posts: 3647
Joined: Sat Dec 27, 2003 1:18 pm
Location: n'Vendodhje
Contact:

Aaaaa

Post by NR »

Hej njerz kallxoni naj sken qe e keni tut naj kan hahaha :P o une i myta qeta ausllanderat qe po vin te une hahahaha hajt po ju la juve niher me kallxu tani une kallxoj naj nja :P
Gili
Posts: 967
Joined: Thu May 12, 2005 9:17 pm

Re: Aaaaa

Post by Gili »

une e kom tut motren pa qellim ni dite.
e ka ni kojshi tsmut pisqikisht..edhe e ka nxon tu e kqyr prej dritares.
tash um i kallxova(kom lexu psikologji) qe vrasesit(njerzit e smut psiqikisht) para se me ataku viktimen..e percjellin shume ni kohe tgjat..nesee kan plan me myte nshpi..shkojn e kqyrin viktimen prej dritares..edhe e percjellin ka po hin e ka po del.(e vertet o).

e tash qito sene ja kom kallxu asaj..e ajo osht ka dhihet tut..po don me ndrru banesen! :lol:
User avatar
Honey
Posts: 3077
Joined: Mon Nov 15, 2004 7:03 pm
Location: harmony.

Post by Honey »

vellaun e kom tut. u qu naten per me hi ne bano, dhe un ende kam qene qut, por ne krevet jom jan. dhe kur hyri vellau ne banjo, un u nala perpara deres e banjot dhe i kom tranu flokt e mia. tash ju paramendoni aj si i trullaft prej gjumit u qu, dhe kur e ka qel deen kam bertit. u kan tu u dhi nerveti pasha zotin. ende e jam ne mend dhe kur sun kam me tut mo nje njeri aq mir qe e kom tut vellaun, aq shum qe e kam tut. jom pshur tu kesh a.
User avatar
BurnOut
Posts: 7755
Joined: Thu Nov 25, 2004 8:18 pm
Location: 038

Post by BurnOut »

motren tem e kom tut shum her po ni sen i njejt me ka ndodh edhe mu si honey
User avatar
AciDiuS
Moderator
Posts: 7206
Joined: Wed Mar 09, 2005 4:11 pm
Location: Free on Universe

Post by AciDiuS »

e kom tut njonin ja kom bo beeeee
User avatar
AciDDeaTH
Posts: 624
Joined: Thu Jun 09, 2005 4:50 pm
Location: Mitro

Post by AciDDeaTH »

e kom tut ni iqk kur ja kom lshu kameren hahahaha
User avatar
slash
Posts: 4350
Joined: Mon Nov 08, 2004 10:09 pm
Location: Paradice City.

Post by slash »

e kom tut gjyshen temmm e pat nshu shpirti :cry:
User avatar
ana_metal_zone
Posts: 391
Joined: Fri Dec 17, 2004 6:53 pm
Location: peJaa
Contact:

Post by ana_metal_zone »

une e kom tut sot mas lergti ni shok ethet ia kom shti npllazh se u qun valt shum e palidhje n'uj tu e tut shum tucan tipi
qendrimos
Posts: 6800
Joined: Thu Nov 11, 2004 9:03 pm
Location: Prishtinë

Post by qendrimos »

e kom tut 1 shok
jena kon do shok me bujt te 1 shok edhe rrishem n'ballkon .. ora ke 3 e nates edhe njo u qu me shku n'wc ... na tjert u fshefem n'dhomat tjera e une nejta pak si ma larg... kur ka dal aj prej WC ka bertit 1 shok tjeter edhe aj ja ka nis me ngajt perpara , edhe u afru ka une po sem ka pa edhe qat'her e kom kap pak edhe kom bertit ... u dhi njeri u shtri n'shhtrat shajke edhe lypke uj :D
User avatar
mitrocity_girl
Posts: 1943
Joined: Sat Jul 16, 2005 11:56 pm
Location: Eris

Post by mitrocity_girl »

une e kam tut motren ni here.....ajo kish qef me kqyr prej dritares. une i thojsha mos kqyr se kushediqka she naj dit. E ni nat qashtu tu kqyr jasht e pa ni drit mas do pemve. U doke pernime shum scary. E une tash qysh mi ja hek at shprehi i thash kjo drit sto koka normal. me siguri jan ardh marcevcat ose naj firm spionazhe, e kan me te mar tash se i ki pa. kan me te myt i thash...hehe. U tut pernime gjynahit...ska mujt me flejt gjeth naten ty e rujt dritaren e deren mos po vin me mar. Une per veti flejta si kingj...hihi
Nische
Posts: 2733
Joined: Sun Nov 21, 2004 10:10 am
Location: in Kurt Cobain's arms

Post by Nische »

aaaa valla me tut kerkon se kom tut veq mem tut mkan tut shum njerzz kukuk jom shashtris
User avatar
Shpati_Dj
Posts: 221
Joined: Fri Jul 22, 2005 1:22 pm
Location: Gjakovë ▒

Post by Shpati_Dj »

Nische wrote:aaaa valla me tut kerkon se kom tut veq mem tut mkan tut shum njerzz kukuk jom shashtris

Po duka met qu met fry se kuku hahah :shsmile:
crazyd0nkah
Posts: 2425
Joined: Sun Aug 01, 2004 2:52 am
Location: peje
Contact:

Post by crazyd0nkah »

valla me tut veq motren e vogel qe e tuta prom pahiri krejt .. e kshtu mem tut m`kan tut shumm :D
User avatar
TuTa
Posts: 3952
Joined: Sat Jan 08, 2005 10:23 pm
Location: somewhere out there is my life. . .destination unknown
Contact:

Post by TuTa »

AciDDeaTH wrote:e kom tut ni iqk kur ja kom lshu kameren hahahaha


spott besojjj un kom thonn amiii zott edhe dyy syy mett paa :P
User avatar
TuTa
Posts: 3952
Joined: Sat Jan 08, 2005 10:23 pm
Location: somewhere out there is my life. . .destination unknown
Contact:

Post by TuTa »

un se kom tut kerkonn amo mu mka pas tut djali i axhitt n'qet ramazan qe shkojj edhe un kesh ka rri se gjeth rri dej n'syfyrrr edhe aj o ardh me ni mask n'ftyr shum t'trishtushmee edhe kur o hy ndhome un kom bertit shume se u tutsha un jom kon me qiken e agjitt bertit ajo bertit un tash aj e ka hup kontrolline dhe po don em na kallzu qe osht ajj po shkon te qika axhes mej kallzu ajo po bertettt shume se aj masken spi shkon menja me hek po ofrohett te un,un bertitt po largohet po shkon te qika axhess ajo beritt dej dikurr tuj ngajt her nat qysh her nket qysh i ra maska...amoo na u shashtriseemm krejtt
Post Reply