I wish I was Lesbo

Diskutoni per letersi, tregoni poezi, diskutoni ato...

Moderator: AciDiuS

RockisnotDead
Posts: 172
Joined: Thu Apr 28, 2011 12:49 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by RockisnotDead »

hahhahahahahhaha shum je i dashurum nmu :D Ktu ki kallxu qe je homoseksual i dores tpar :D

a msove najsan a jo rreth llojev edhe pozitav tseksit oj budallic? A spo tkallxojn ata frajerat tu a ? A veq po tq*jn qaty edhe spo tjapin sqarime :P ahhahahahahah
User avatar
Gu3r||@
Posts: 806
Joined: Tue Aug 10, 2010 11:25 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by Gu3r||@ »

RockisnotDead wrote:hahhahahahahhaha shum je i dashurum nmu :D Ktu ki kallxu qe je homoseksual i dores tpar :D

a msove najsan a jo rreth llojev edhe pozitav tseksit oj budallic? A spo tkallxojn ata frajerat tu a ? A veq po tq*jn qaty edhe spo tjapin sqarime :P ahhahahahahah
a nuk u ngive hala aaa, valla duhesh me prit pak ama le hajt se neser ta derdhy nsy, knaqesh ;)
RockisnotDead
Posts: 172
Joined: Thu Apr 28, 2011 12:49 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by RockisnotDead »

hahahahhaha ma shum se 12 vjet kurr si ki.
User avatar
Gu3r||@
Posts: 806
Joined: Tue Aug 10, 2010 11:25 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by Gu3r||@ »

RockisnotDead wrote:hahahahhaha ma shum se 12 vjet kurr si ki.
ajt tukul-tukul bjer me tat tash se ki mu qu neser heret me ma mar ngoj ;)
RockisnotDead
Posts: 172
Joined: Thu Apr 28, 2011 12:49 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by RockisnotDead »

hahahhaha une me mar ngoj a ? Qa po tdokna une ty naj far Gu3r||@ ? hahahaah sjom veq une qe menoj qe je homo jon edhe sa antar e ma e rendishmja edhe shum antare qe mendojn qe je homo.

pe thom une qa po tpengon feja kaq shum ....... garant pse ata thojn mju myt ndakik :D
User avatar
Gu3r||@
Posts: 806
Joined: Tue Aug 10, 2010 11:25 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by Gu3r||@ »

RockisnotDead wrote:hahahhaha une me mar ngoj a ? Qa po tdokna une ty naj far Gu3r||@ ? hahahaah sjom veq une qe menoj qe je homo jon edhe sa antar e ma e rendishmja edhe shum antare qe mendojn qe je homo.
dakalan, hala qut aaa, ani ani perveti e ki, mos thuj toni kur tsterpik nsy (sa ftoft) bjer me tat ;)
RockisnotDead
Posts: 172
Joined: Thu Apr 28, 2011 12:49 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by RockisnotDead »

a bon me ta bo ni pytje serjozisht?
User avatar
Vampirja
Posts: 78
Joined: Sat Mar 24, 2007 6:30 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by Vampirja »

Gu3r||@ wrote:
Vampirja wrote:
RockisnotDead wrote:hahahahhahahaha pozicioneeeeeeee jon a?
ahahahahhahahahahhaha
leje bre leja ntveten se a spe sheh mentaliteti i tij o i ult :)) si mashkull edhe si njeri ...
hhmmm... qe me ta spjegu, psh. me ta rras **** ngoj une ty, quhet blowjob, me ta rras nbeth, quhet doggy style, e me tqi ndhip quhet missionary. a pe kuptoon ::gargamelli::

Qa me bo qe se ki shancen :) veq mundesh me enderru mu ligav kiddooo :)

se une ste formati ty ... kom qka me lipi e kush mema shti mu :) FEMRAT Loqka jem qe nashta i kalli ma shume se ti me k**
User avatar
Gu3r||@
Posts: 806
Joined: Tue Aug 10, 2010 11:25 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by Gu3r||@ »

Vampirja wrote:
Qa me bo qe se ki shancen :) veq mundesh me enderru mu ligav kiddooo :)

se une ste formati ty ... kom qka me lipi e kush mema shti mu :) FEMRAT Loqka jem qe nashta i kalli ma shume se ti me k**

oojj dhompiruushe, po ti me dit me qfar faceri je ty fol po me bo mem pa nshikim tpar ta rrotulloj permbys krejt orientimin sexual, krejt shoqet me veti i mer Gang-Bang. :shmeki: :lol:
User avatar
Vampirja
Posts: 78
Joined: Sat Mar 24, 2007 6:30 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by Vampirja »

Gu3r||@ wrote:
Vampirja wrote:
Qa me bo qe se ki shancen :) veq mundesh me enderru mu ligav kiddooo :)

se une ste formati ty ... kom qka me lipi e kush mema shti mu :) FEMRAT Loqka jem qe nashta i kalli ma shume se ti me k**

oojj dhompiruushe, po ti me dit me qfar faceri je ty fol po me bo mem pa nshikim tpar ta rrotulloj permbys krejt orientimin sexual, krejt shoqet me veti i mer Gang-Bang. :shmeki: :lol:

:lol: i dashurum nvete kokshe loqko ... ose budall :)
une sjom njo qe tvi ty se ti munesh me kon veq mashkull ... mfal po sje femer ... se mu ma rrotllon boten veq ni FEMER :mrgreen: shko nashta qelja vetes ni bir :P ose preje k*** po edhe at'here menona a munesh ti me pas diqka me mu :)

HYHY! :lol:
User avatar
Gu3r||@
Posts: 806
Joined: Tue Aug 10, 2010 11:25 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by Gu3r||@ »

Vampirja wrote: :lol: i dashurum nvete kokshe loqko ... ose budall :)
une sjom njo qe tvi ty se ti munesh me kon veq mashkull ... mfal po sje femer ... se mu ma rrotllon boten veq ni FEMER :mrgreen: shko nashta qelja vetes ni bir :P ose preje k*** po edhe at'here menona a munesh ti me pas diqka me mu :)

HYHY! :lol:

po se sta ka rras kurr kerkush HAUAHAUAHAUAHAUHAUA sa gjynaaahh HAUAHAUAHAUA ::shky-tu-kesh:::: ::shky-tu-kesh:::: ::shky-tu-kesh:::: ::shky-tu-kesh::::
User avatar
rock_boy18
Posts: 5437
Joined: Sun Mar 04, 2007 12:24 pm
Location: n'Mitrovicë

Re: I wish I was Lesbo

Post by rock_boy18 »

Gu3r||@ edhe Vampirja perjashtoheni prej forumit !!!
sjeni normal , take it easy te dyt ;) skemi nevoj me lexu postime ka tregoni qka jeni e qka doni mi bo njoni tjetrit , ekziston diqka qe quhet PM perdoreni :)
User avatar
Vampirja
Posts: 78
Joined: Sat Mar 24, 2007 6:30 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by Vampirja »

Gu3r||@ wrote:
Vampirja wrote: :lol: i dashurum nvete kokshe loqko ... ose budall :)
une sjom njo qe tvi ty se ti munesh me kon veq mashkull ... mfal po sje femer ... se mu ma rrotllon boten veq ni FEMER :mrgreen: shko nashta qelja vetes ni bir :P ose preje k*** po edhe at'here menona a munesh ti me pas diqka me mu :)

HYHY! :lol:

po se sta ka rras kurr kerkush HAUAHAUAHAUAHAUHAUA sa gjynaaahh HAUAHAUAHAUA ::shky-tu-kesh:::: ::shky-tu-kesh:::: ::shky-tu-kesh:::: ::shky-tu-kesh::::
Jo gjynah po I LOVE GIRL not an asshole si ti :) :lol:
User avatar
Gu3r||@
Posts: 806
Joined: Tue Aug 10, 2010 11:25 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by Gu3r||@ »

Vampirja wrote:
po se sta ka rras kurr kerkush HAUAHAUAHAUAHAUHAUA sa gjynaaahh HAUAHAUAHAUA ::shky-tu-kesh:::: ::shky-tu-kesh:::: ::shky-tu-kesh:::: ::shky-tu-kesh::::
Jo gjynah po I LOVE GIRL not an asshole si ti :) :lol:[/quote]

kumedit me bo me t'pa une ty live, ja nisi me nga qysh skom nga kur njeten teeme ty u tut mos po mnjek mbas HAUAHAUAHAUAHAUAHAUAHAUAHAUAHAUA ::shky-tu-kesh::::
User avatar
Vampirja
Posts: 78
Joined: Sat Mar 24, 2007 6:30 pm

Re: I wish I was Lesbo

Post by Vampirja »

a po lodhesh allahile :/ qfar tupi

qysh thot ni fjal e urt lshoja budalles rrugen :mrgreen: :shmeki:
Post Reply