Robbie Williams stërvitet për turin

Lajme te pergjithshme rreth muzikes rock, faqes rocksonte etj.
Post Reply
User avatar
Mr.Exorcist
Administrator
Posts: 1820
Joined: Tue Feb 10, 2004 10:41 pm
Location: 029/
Contact:

Robbie Williams stërvitet për turin

Post by Mr.Exorcist »

Image

Robbie Williams po stërvitet shumë në mënyrë që të jetë sa më në formë për turin me ish-grupin e tij “Take That”.

Instruktori i tij, Nick Hollender, tregon për ‘News Of The World’: “E bëj që të këndojë të gjitha këngët e tij pa stonuar gjatë kohës që vrapon.”

“Robbie duhet të arrijë formën e shokëve të tij të grupit: Gary Barlow, Mark Owen, Jason Orange dhe Howard Donald, të cilët kanë qenë në turne më shumë se ai”, shprehet Hollender.

“Stërvitja ka si qëllim që gjatë shfaqjeve Robbie të jetë në gjendje të kërcejë dhe të këndojë në të njëjtën kohë”, përfundon instruktori i Robbie Williams.

‘Take That’ do të zhvillojnë turin e tyre në Europë nga maji deri në qershor të vitit 2011.

Albumi i tyre “Progress” do të dalë më 22 nëntor të këtij viti.
Don't
Posts: 92
Joined: Sat Mar 27, 2010 6:34 pm

Re: Robbie Williams stërvitet për turin

Post by Don't »

pse ca ka ky ?
User avatar
MUSE
Posts: 244
Joined: Thu Jun 03, 2010 5:26 pm

Re: Robbie Williams stërvitet për turin

Post by MUSE »

Don't wrote:pse ca ka ky ?
kuuu shum je tu ma tesh **** me qito postime!
User avatar
Mr.Exorcist
Administrator
Posts: 1820
Joined: Tue Feb 10, 2004 10:41 pm
Location: 029/
Contact:

Re: Robbie Williams stërvitet për turin

Post by Mr.Exorcist »

ashiqare.. po tash veq esht perjashtu prej forumit.
Post Reply