Papa Roach albumi i ri "Time For Annihilation"

Lajme te pergjithshme rreth muzikes rock, faqes rocksonte etj.
Post Reply
User avatar
aenima
Moderator
Posts: 2032
Joined: Thu Oct 05, 2006 10:09 am
Location: Adam Jones' Sixth Finger
Contact:

Papa Roach albumi i ri "Time For Annihilation"

Post by aenima »

Image


Albumi i ri nga Papa Roach titullohet " Time For Annihilation " i cili permban 11 kang live dhe 5 kang treja , tu perfshi edhe " Kick In The Teeth " njera nga kang e reja qe e kan performu ne disa koncerte . Albumi pritet ne shitje ne fund te Gushtit.

5 kang e reja

1. "No Matter What"
2. "Nemesis"
3. "One of These Days"
4. "Burn"
5. "Kick in the Teeth"

Post Reply