The Glasses ka nevoje per ndihmen e juve!

Lajme te pergjithshme rreth muzikes rock, faqes rocksonte etj.
Post Reply
User avatar
Artan
Administrator
Posts: 3457
Joined: Wed Dec 17, 2003 12:52 am
Location: RockSonte.com
Contact:

The Glasses ka nevoje per ndihmen e juve!

Post by Artan »

Festivali Exit ka ba ni competition n'web faqe ku bandi qe merr Like me shum ka me qen pjesemarrese ne Festival.
Qa duhet ju me ba eshte, me kliku ne kete Link: http://www.exitmusic.rs/sr/artist/glasses
Dhe tek pjesa e fotos qe gjindet n'anen e majte duhet me ba Like.

Sa ma shum Like, The Glasses do t'jene me afer Festivalit Exit, qe do te mbahet prej 12 - 15 korrik 2012.

Respekte.
User avatar
darian
Posts: 1040
Joined: Wed Nov 05, 2008 4:50 pm
Location: .www

Re: The Glasses ka nevoje per ndihmen e juve!

Post by darian »

kesh ka ja boj like po:

nen 1: mdul qiky sen "Turn on Platform Apps and Websites" - u nsi thej principet e mia per zajebancia te hallkut :P

nen 2: me kto like ashtu kshtu me se shumti fiton serbia :P
User avatar
Artan
Administrator
Posts: 3457
Joined: Wed Dec 17, 2003 12:52 am
Location: RockSonte.com
Contact:

Re: The Glasses ka nevoje per ndihmen e juve!

Post by Artan »

qaj sen normal zduhet me dal se sje tu lu loj a dicka po veq like po ban,, edhe per kush fiton aty se dim veq na eshte mire mu mobilizu edhe me i ndihmu the glasses me mar pjes, e ndihma jone jan qato liket sa ma shum like aq ma afer pjesmarjes...
User avatar
Linnah
Posts: 240
Joined: Mon May 30, 2011 8:13 pm
Location: Mitrovice

Re: The Glasses ka nevoje per ndihmen e juve!

Post by Linnah »

Likeee ...gjithmon :)
Post Reply