CHIMAIRA

User avatar
Kaltro
Posts: 1591
Joined: Thu May 10, 2007 12:25 am
Location: Prishtin

Re:

Post by Kaltro »

TooL-5 wrote:goth ngoji se i kan do sene te mira


Chimaira goth..ahuahuaahagaya...qfar gothi bre..kape ngoja mir kongt se spo dishe mja dallu muziken mir...ma shum shkojn ka hardcore..e ka metalli.
TooL-5
Posts: 886
Joined: Sat Feb 03, 2007 3:39 pm
Location: Mitro
Contact:

Re: Re:

Post by TooL-5 »

Kaltro wrote:
TooL-5 wrote:goth ngoji se i kan do sene te mira


Chimaira goth..ahuahuaahagaya...qfar gothi bre..kape ngoja mir kongt se spo dishe mja dallu muziken mir...ma shum shkojn ka hardcore..e ka metalli.
hahaha edhe ti kaltro une kti Nickut gothblood i thash e shkurtova nickun shkurt n, goth :shsmile: Mijauuuu
User avatar
Kaltro
Posts: 1591
Joined: Thu May 10, 2007 12:25 am
Location: Prishtin

Re: Re:

Post by Kaltro »

TooL-5 wrote:
Kaltro wrote:
TooL-5 wrote:goth ngoji se i kan do sene te mira


Chimaira goth..ahuahuaahagaya...qfar gothi bre..kape ngoja mir kongt se spo dishe mja dallu muziken mir...ma shum shkojn ka hardcore..e ka metalli.
hahaha edhe ti kaltro une kti Nickut gothblood i thash e shkurtova nickun shkurt n, goth :shsmile: Mijauuuu


aaa...ktu skom faj une..qyre lexo qysh pi bjen..qashtut qysh kom mendu une :mrgreen:
User avatar
[CORNHOLIO]
Posts: 1869
Joined: Sun Jun 21, 2009 12:37 am

Re: CHIMAIRA

Post by [CORNHOLIO] »

albuni ma i ri i tyne INFECTION i fort osht qe ja u niva do kong ne interenet. Kta jon kon te ron edhe nuk e kan deviju asnihere, plus tash po me doken hala ma te ron se ne fillim, edhe i kan perfeksionu sollazhat, pe e kallin kejt me to. Konga "The venom inside" fillimin e kish ne stil te metallikes diqka sikur intro e "Sanaterium" edhe "the thing that should not be".

CHIMAIRA ne shqip perkthehet HIMARA, osht kon krijese mitologjike 1 monstrum i krijum prej shum mostrumave bashk.
Post Reply