SlipKnoT

User avatar
kresh7
Posts: 381
Joined: Fri Sep 15, 2006 10:05 pm
Location: some where else than you
Contact:

Post by kresh7 »

valla kenga wait and bleed eshte kenga ma e mire e tyre
User avatar
visitor
Posts: 464
Joined: Wed Apr 26, 2006 6:37 pm
Location: hometown.

Post by visitor »

A osht najkush ktu ndijeni per albumin e ktynve Mate.Feed.Kill.Repeat.? - un i kom ngu krejt senet e sllipav ma heret, amo ky album nime osht diqka qe veqohet prej krejt tjerave.. edhe antar tjer jon kon, ideologji tjera kan pas:).. qa po thuni ju per ket album shum pak t'permendun.
TooL-5
Posts: 886
Joined: Sat Feb 03, 2007 3:39 pm
Location: Mitro
Contact:

Post by TooL-5 »

Jam Adhurues I Flakt I Tyre Cara Genial Jan Posedues I Krejt Cd, Jave Te Tyre Jam Ska Fjal.Krejt Qka Flas Ma Teper E Kot Eshte Brutal Genaillca Jan
User avatar
Slipknot-joey
Posts: 1874
Joined: Mon Nov 14, 2005 8:15 pm
Location: Belials Castle
Contact:

Post by Slipknot-joey »

visitor wrote:A osht najkush ktu ndijeni per albumin e ktynve Mate.Feed.Kill.Repeat.?
albumi i pare
User avatar
NR
Posts: 3647
Joined: Sat Dec 27, 2003 1:18 pm
Location: n'Vendodhje
Contact:

Re: SlipKnoT

Post by NR »

e qka jon ka bojn kta djelmoshat e rrezikshem tash..a ka noj sen prej tynev a jon prish a wtf
cornholio
Posts: 1384
Joined: Thu Apr 19, 2007 5:14 pm
Location: s'jom mo ksajde

Re: SlipKnoT

Post by cornholio »

NR wrote:e qka jon ka bojn kta djelmoshat e rrezikshem tash..a ka noj sen prej tynev a jon prish a wtf
Kta jon do ne pushim e do te angazhum me bende tjera, p.sh Corey me Stone Sour edhe i ka pas do bashkpunime me Anthrax etc. Kan me u bo bashk kete vit me e nxjerr s'paku edhe 1 album e toni ma vone nuk i dihet.
MetalMania
Posts: 820
Joined: Sat Sep 08, 2007 11:32 pm
Location: para kompjuterit

Re: SlipKnoT

Post by MetalMania »

Slipknot kush jon kta mor??? aaaaaa do bajata qe dalin me maska e kishe po bajm rock!
Sipas meje lidhje............... skan met mira!

::rockerri::
User avatar
NR
Posts: 3647
Joined: Sat Dec 27, 2003 1:18 pm
Location: n'Vendodhje
Contact:

Re: SlipKnoT

Post by NR »

MetalMania wrote:Slipknot kush jon kta mor??? aaaaaa do bajata qe dalin me maska e kishe po bajm rock!
Sipas meje lidhje............... skan met mira!

::rockerri::
jo de skan lidhje, qka po bon ti a pe merr vesh hiq ozzy-n nintervista a jo a a po lodhesh
The Supernaut
Posts: 619
Joined: Fri Dec 21, 2007 1:07 pm
Location: Në Parajsë

Re: SlipKnoT

Post by The Supernaut »

o ozzy.. lidhje kan shum bile.. amo zhanri tyne sma ban.,. edhe pse shum i kan do kong tmira..

boll qe osht joey e corey..
MetalMania
Posts: 820
Joined: Sat Sep 08, 2007 11:32 pm
Location: para kompjuterit

Re: SlipKnoT

Post by MetalMania »

NR wrote:
MetalMania wrote:Slipknot kush jon kta mor??? aaaaaa do bajata qe dalin me maska e kishe po bajm rock!
Sipas meje lidhje............... skan met mira!

::rockerri::
jo de skan lidhje, qka po bon ti a pe merr vesh hiq ozzy-n nintervista a jo a a po lodhesh
Njeri mos fol per Ozzyn ski qa e shtin mjeshtrin ket mesele ti
Po Slipknot shum tdopt jan sipas mendimit tem. Lexoje postin mir e per ozzyn mundesh me fol te topic i tij qe don

::rockerri::
MetalMania
Posts: 820
Joined: Sat Sep 08, 2007 11:32 pm
Location: para kompjuterit

Re: SlipKnoT

Post by MetalMania »

The Supernaut wrote:o ozzy.. lidhje kan shum bile.. amo zhanri tyne sma ban.,. edhe pse shum i kan do kong tmira..

boll qe osht joey e corey..
Se kom userin Ozzy :wink:
SDi mor qysh mundeni me ngu se palidhje ni ose 2 kang i kan te mira bile edhe ato dej dikun

::rockerri::
The Supernaut
Posts: 619
Joined: Fri Dec 21, 2007 1:07 pm
Location: Në Parajsë

Re: SlipKnoT

Post by The Supernaut »

MetalMania wrote:
The Supernaut wrote:o ozzy.. lidhje kan shum bile.. amo zhanri tyne sma ban.,. edhe pse shum i kan do kong tmira..

boll qe osht joey e corey..
Se kom userin Ozzy :wink:
SDi mor qysh mundeni me ngu se palidhje ni ose 2 kang i kan te mira bile edhe ato dej dikun

::rockerri::
nuk thash qe i ngoj.. edhe sa per ozzy-n hallall qe e ki qit ndp.. fort pom pelqen.. amo slipknot i kan 2 antar shum profa npersonazhet e vet nbend..
User avatar
kresha7
Posts: 1237
Joined: Sat May 26, 2007 6:36 pm
Location: Somewhere else then you !!
Contact:

Re: SlipKnoT

Post by kresha7 »

Slipknot eshte super band :D po edhe corey talor vet si po knon sesht i keq e ka edhe grupin stone sour :D shume i mire veq mu me pelqen slipknot-i bashk :D
ma qart kenga everthing ends te kalll bre
User avatar
santana
Posts: 6342
Joined: Sat Oct 08, 2005 5:56 pm
Location: nër pantolla
Contact:

Re: SlipKnoT

Post by santana »

veq dishka dashta me shtu mi ngu zdi a i kom ngu 3-4-5-6-7-8 her po ni san di mi thon se tupanat as ni bendit tjeter nuk i nihen ma perfek ndash live ndash nstudion e kom fjelen per zo tupanave nihen perfekt.
MetalMania
Posts: 820
Joined: Sat Sep 08, 2007 11:32 pm
Location: para kompjuterit

Re: SlipKnoT

Post by MetalMania »

The Supernaut wrote:
MetalMania wrote:
The Supernaut wrote:o ozzy.. lidhje kan shum bile.. amo zhanri tyne sma ban.,. edhe pse shum i kan do kong tmira..

boll qe osht joey e corey..
Se kom userin Ozzy :wink:
SDi mor qysh mundeni me ngu se palidhje ni ose 2 kang i kan te mira bile edhe ato dej dikun

::rockerri::
nuk thash qe i ngoj.. edhe sa per ozzy-n hallall qe e ki qit ndp.. fort pom pelqen.. amo slipknot i kan 2 antar shum profa npersonazhet e vet nbend..
Hmmm Maybe I'm wrong ndoshta skam vesh per ket muzik :roll:
Anyway veq menim po jap hehe
::rockerri::
Post Reply