Hard Rockers Club Owned By RockSonte

Arkiva e temave te forumit
Locked
User avatar
Beka Floyd
Moderator
Posts: 3066
Joined: Wed Dec 28, 2005 9:50 pm
Location: Prizren
Contact:

Re: Hard Rockers Club Owned By RockSonte

Post by Beka Floyd »

Verim edhe Kaltro, nuk kemi nevoj na edhe kerkush tjeter qetu nforum me dite, qe sa kohe keni nis me ngu rock e qfare bende ngoni ju. Ato jon shije t'juja personale edhe let mbeten ashtu personale te ju. Nese keni naj kritike, sygjerim apo qfare do propozimi tjeter qe kish mujt me ju hy ne pune staffit te HRC's urnoni e shprehni ato, dhe besoj qe dikush ka me ua marr parasysh ato propozime tjuja.


E tash po du me shtu edhe diqka tjeter:
Na jemi shqiptare, nuk kemi qef me pa kerkon tu hec perpara. Kur e shohim dikon tu perparu, na fillojme me shpreh paknaqsi, per gjithqka qe te tjeret e kane arrit e na nuk e kemi. Na kur e shohim dikon qe e ka gjet mnyren per me perparu e qe na deri ne ate kohe nuk e kemi pas idene se ne ate menyre arrihet diqka. ateher na prej inatit gjethqysh kemi me u mundu me ja shkatrru atynve te arriturat. Po nese nuk kemi both me bo qato qka tjert kan bo, veq folim e mundohemi me gjete kritka, e akuza te ndryshme e shpesh here te pabaza.
Une nuk po muj mi kuptu ktu disa, qe ni here ne muj shkojne ne HRC edhe qateher kur shkojne, dalin te paknaqun, sepse nuk e kan pas rastin me ngu bendin e tij te preferun. Edhe kur del prej atyhit, menihere ka me fillu me sha e me kritiku per arsye se nuk e paska ngu ni bend qe paska dasht me ngu. Kurse nuk e kane parasysh se aty ka njerez qe shkojne qdo dite te javes edhe rrijne me ore. E tash pse une shkoj aty 1 here ne jave edhe rri 1 ore, e pa tjeter po u deshka me mi lshu mu Pink Floyd, se une jame aty, e perderisa une jom aty duhet mu lshu veq Pink Floyd. Katastrof per neve. :?
Voodoo Child
Posts: 3171
Joined: Mon Jan 01, 2007 7:25 pm

Re: Hard Rockers Club Owned By RockSonte

Post by Voodoo Child »

Bek, krejt kan te drejt me shpre menimin e vet edhe me kritiku, nqs kritikat e tyne skan baz shtir o me i vlersu se jon te tilla.
Mu sme takon me fol se ma shum se 7 her sjom kon hiq, muzika zakonisht e mir o kon krejt 2 her sem ka pelqy shkaku i skorpionsave edhe i do kcimev prej Jazz ne numetal, qe sjon kon kurgjohiq, sherbimi o kon perfekt edhe mui mbohet qefi shum qe Udheheqja e HRC nga rocksonte ka perparu, qefi i krejtve o me perparu tek e fundit.
Para 2 jave nejta me ni shoqe tprishtines qe ni koh te madhe e ka kalu ne HRC para se me marr RS, mtha sjom ka rri kove tfundit se krejt asi te klasve t10-ta e sene. Une apet e mbrojta thash spo ma mer menja, se saher jom kon un muzika e mire o kon e blla blla, po ajo insistojke me te veten qe nime qashtu o.
Tek e fundit mu sem takon me shkru hiq nashta, po fora o qe une ja du tmiren edhe pse fjala jem nashta o ni pik uj ndeti.
User avatar
Artan
Administrator
Posts: 3457
Joined: Wed Dec 17, 2003 12:52 am
Location: RockSonte.com
Contact:

Re: Hard Rockers Club Owned By RockSonte

Post by Artan »

zban me ju lan hapsir shqiptarve

close
Locked