vera 2006

Arkiva e temave te forumit
User avatar
rockgirl85
Posts: 3405
Joined: Fri Mar 18, 2005 8:48 pm
Location: Lund - Sweden
Contact:

vera 2006

Post by rockgirl85 »

Hajde kallxoni ku jeni kon veres edhe si kalut :D (kallxnoni qka keni bo, apo ju bjen ne men najsen qe nuk e harroni ?)

Une kom qen ne Ulqin 10 dit per paren her ( ne plazhen e madhe :P ) . Shum bukur ish
koha ka qen super
ka pas shum njerz
atmosfera u bojke shum mire mbramje n´qytet etj ...

Aty jena kon une, mitrocity_girl, skinhead,TuTa,Lina,TheForgotten,akasha hhihihi nime jena knaqqqqq :P:P :P

Tani edhe ne kosove kom shku nja 1 muj e gjys kom nejt... kom nejt me familen tem jom taku me do antar te rocksontes. E kom taku ni shoqe qe e du une dhe mitrocity_girl shume (al-shama) ska njeri ma tmire se kjo.

ajt ju tash vashdoni :arrow: :)
User avatar
Lilonius
Posts: 1043
Joined: Sat Feb 26, 2005 6:31 pm
Location: VXU

Post by Lilonius »

mas pari ne fund te qershorit kom diplomu e tane...

eheeeeeeeeee

kallu bullgari kallu, jom shkri 10 dit o se harroj kurrrrrrrrrrrrrr

po ku me harru bre -10 grad celsius heinekeni ne disko edhe ato 1.5 euro, tequila 0.35 - 0.50 euro me 5 euro mu bo lole.

se per femra mes tfoli se po du mu nise menihere atje...

valla per beqar bullgaria isht lezet, mes e leni pa shku....

e mas bullgarise ne pune:( pjesen tjeter te vers e deri sot ce prejt pune pe shkruj ket post edhe u cova me shku ne banese. hajt tung
User avatar
Honey
Posts: 3077
Joined: Mon Nov 15, 2004 7:03 pm
Location: harmony.

Post by Honey »

Une do te postoj me vone, se tash per tash nuk kam kohe.

p.s kompliment per tem te mire rockgirl85 ;)
fuckthesystem
Posts: 46
Joined: Fri Apr 28, 2006 4:23 pm

Post by fuckthesystem »

kam pas 5jave pushim....

1. kesh ne maqedoni....koha super...njerzit super...
2.ne durs...koha super...njerzit ala ma super...atmosphera fenomenal...
3.ne strug...koha as mir as keq...njerzit me disa exceptions katastrof....location super....
4+5. prap ne maqedoni...koha super, si ne vere....my birthdaaaayyyy finally 18... :lol:
User avatar
dangereyes
Posts: 73
Joined: Sun Jan 08, 2006 12:16 pm
Location: paradise

Post by dangereyes »

hmm Vera 2006 qe skom me harru..

dhanja e testit te matures e para ne shkoll...
pushimi 10 dit qwe kurr ska mi harru
edhe pranimi ne fakultet..edhe plot tjera ...
User avatar
Emily_Floyd
Posts: 978
Joined: Thu Dec 15, 2005 2:29 pm
Location: Beyond the Horizon

Post by Emily_Floyd »

Katastrof :(
krenaruus
Posts: 835
Joined: Sat Nov 05, 2005 3:50 pm
Location: pejëëë

Post by krenaruus »

une sivjet kerka sjom kon...veq vjet n`ulqin ma pat thyee
User avatar
destructiv girl
Posts: 186
Joined: Mon Jul 10, 2006 4:52 pm
Location: Nmal
Contact:

Post by destructiv girl »

Iha
:D
ajt spo pritoj :D
hmmmm
jom kon ne Durrs 13 dite jom knaq :D
ni sen qa e maj nmend qe gjithmon keshi
hmm
nj mbremje jena nis per durrs te vjeter edhe e kena harru mu kthy per ne durrs te vjeter ( se rruga shume diqka e komplikume :| ) edhe me qate rruge kena shku ne Tiran edhe jom fotografu me ni family dogs edhe qa mu ka kesh mas shumti fmija nuk me like mi prek nenen edhe babin e vete qaty kom kesh edhe jom fotografu :P shum tjeshem jon kon :D
e kshtu se harroj se gjat rruges nu ka prish edhe kerri edhe kena nejt njo 1 ore e teper para ni hoteli me 3 yje hahhahah kena pas me flejt qaty hahahha po u ndreq kerri edhe shkova ja futa gjume qajo u kon nata qe ju keni qene ne Rock Sonte Party :( e kshtu aty u kon Alban Skenderaj Live Po qysh u pata lodh se kom ni muziken hiq edhe sun kom shku :S
hahhahhahaha interesant
User avatar
TuTa
Posts: 3952
Joined: Sat Jan 08, 2005 10:23 pm
Location: somewhere out there is my life. . .destination unknown
Contact:

Post by TuTa »

Ahhh vera 2006 kohe e paperseritshmee. . .

n'ulqinn jom taku me:the forgotten,mitrocity_girl,rocgirl88,skinhead,akasha,Russ(a zdi qysh e ka userin),donken,quen off hell,lypsin,slashin,arbrin e mitros(zdi qysh e ka userin ja harrova) qetaa e tjeter kush s´o kah m´kujtohet. . .
valla ishte kendshemm me ndejt bashk n'Ulqin edhe sidomos ditet (n'pllazh kurr rishimm bashk )e netet qe pasuan,kur shkojshim n'captainnn hookk bashk krejtt. ..(super u kon edhe pse kemi hjekk shum prejj mickojav). . .n'pergjithesi o kon kenaqesi me i taku personat nga forumi i rock sontes edhe qka eshte me e mira,prej te gjith've kam pershtypje te mire dhe fatmiresisht s'kam menduu asniher pas ndonje takimi"ishalla me kurre nuk e shoh",por qdohere e pres me qejfff takimin tjeter. . .


sh'nnnnett krejtvee ishalla takohemi me ni t'ardhme t'afert. . .
User avatar
Dënalisa Insane
Posts: 7381
Joined: Sun Oct 02, 2005 7:36 pm
Location: Berlin/Perzeren*

Post by Dënalisa Insane »

Qeta pushimet Verore kurr skan me mu hjek prej Menve. Kom kalu Super (edhe qe jom lodh tuj shku neper darsme e ksi sene [Paqarre] :) )... Paj Highlight i kti Pushimit ka qen qi e kom pa T'dashurin tem :oops: i kom kalu da Momente te pa harrueshme me ta sebashku...tana jom taku dhe me da Anetar te Forumit si shembull:Beken, pralotten (hihi e kom pa rrugve me syza t'qarta :P ) , Tuten (SHUM jom gzu qe jemi pa se bash mka met merrak me u taku me Tutin :oops: ) motren e Bettes...bash kam pas qef me pa dhe Emren me gjith dsaul po serdh puna...:( (Shnosh kysmet tjeraher) ...muj me than qe krejt me kan mireprit dhe jom gezu shume...E sa i perket Partit bahs pata qef me ardh po tana erdh punaqe u shty ...:evil: ....e qashtuuu veq edhe u merzitshna qe se patshna Sissin meveti (Emilin) se e kishum kall kejt Kosoven qeta ta kem me dije..haha....E me ne Fund jom Feju...8)



Shkurt e Ship Fenomenal kom kalu

The End :twisted:
zhuti_rock
Posts: 2391
Joined: Wed May 03, 2006 1:35 pm
Location: anej ka molla kuqe..

Post by zhuti_rock »

vera....nja 17 dite ne plazh te Durresit i kam kalu e ne mbramje u kthesh ne Tirana knaqesia ma e madhe kur u ktheshem me tren gjith shoqnia quf quf quf quf ..tu lujt kile neper vagona e tana ne mbramje ne Tirane fantazi u boke sa robi phaa...edhe kulminacioni i gjith kesaj vere eshte katuni :P te ara a jet o jet,kam hek po edhe ron skam qu :D
User avatar
skinhead
Posts: 5392
Joined: Sun Dec 26, 2004 5:37 pm
Location: Reich!
Contact:

Post by skinhead »

TuTa wrote:Ahhh vera 2006 kohe e paperseritshmee. . .

n'ulqinn jom taku me:the forgotten,mitrocity_girl,rocgirl88,skinhead,akasha,Russ(a zdi qysh e ka userin),donken,quen off hell,lypsin,slashin,arbrin e mitros(zdi qysh e ka userin ja harrova) qetaa e tjeter kush s´o kah m´kujtohet. . .
valla ishte kendshemm me ndejt bashk n'Ulqin edhe sidomos ditet (n'pllazh kurr rishimm bashk )e netet qe pasuan,kur shkojshim n'captainnn hookk bashk krejtt. ..(super u kon edhe pse kemi hjekk shum prejj mickojav). . .n'pergjithesi o kon kenaqesi me i taku personat nga forumi i rock sontes edhe qka eshte me e mira,prej te gjith've kam pershtypje te mire dhe fatmiresisht s'kam menduu asniher pas ndonje takimi"ishalla me kurre nuk e shoh",por qdohere e pres me qejfff takimin tjeter. . .


sh'nnnnett krejtvee ishalla takohemi me ni t'ardhme t'afert. . .



krejt mir veq edhe ni ''nervoz'' t vogel e ke harru :shsmile:
User avatar
TuTa
Posts: 3952
Joined: Sat Jan 08, 2005 10:23 pm
Location: somewhere out there is my life. . .destination unknown
Contact:

Post by TuTa »

skinhead wrote:
TuTa wrote:Ahhh vera 2006 kohe e paperseritshmee. . .

n'ulqinn jom taku me:the forgotten,mitrocity_girl,rocgirl88,skinhead,akasha,Russ(a zdi qysh e ka userin),donken,quen off hell,lypsin,slashin,artanin,alenin,arbrin e mitros(zdi qysh e ka userin ja harrova) qetaa e tjeter kush s´o kah m´kujtohet. . .
valla ishte kendshemm me ndejt bashk n'Ulqin edhe sidomos ditet (n'pllazh kurr rishimm bashk )e netet qe pasuan,kur shkojshim n'captainnn hookk bashk krejtt. ..(super u kon edhe pse kemi hjekk shum prejj mickojav). . .n'pergjithesi o kon kenaqesi me i taku personat nga forumi i rock sontes edhe qka eshte me e mira,prej te gjith've kam pershtypje te mire dhe fatmiresisht s'kam menduu asniher pas ndonje takimi"ishalla me kurre nuk e shoh",por qdohere e pres me qejfff takimin tjeter. . .


sh'nnnnett krejtvee ishalla takohemi me ni t'ardhme t'afert. . .



krejt mir veq edhe ni ''nervoz'' t vogel e ke harru :shsmile:


mos t'ja nisim me i permennn cikrrimett tash qyy :P
User avatar
Honey
Posts: 3077
Joined: Mon Nov 15, 2004 7:03 pm
Location: harmony.

Post by Honey »

Honey wrote:Une do te postoj me vone, se tash per tash nuk kam kohe.

p.s kompliment per tem te mire rockgirl85 ;)



eh te vazhdojm...

pushimet verore ne Kosovëë :lol: e kam pare familjen time qe i dua shume shume. Kemi kaluar super ( sidomos me hallen time. )
Jam pare dhe me shume anetar te rocksontes dhe kemi kalu dicka jashtzakonisht mire a :P dhe siq tha TuTa, prej gjithve kam pershtypje te mire. dhe se shpejti do ti shofi prap.
User avatar
gjyshi
Posts: 471
Joined: Mon Sep 04, 2006 11:39 pm
Location: qpi

Post by gjyshi »

midis kosove :) njejt si kejt dit tjera veq ma nxeht dallim i madh :D
Locked