SEZONA E RE

Arkiva e temave te forumit
Locked
User avatar
Pinceta
Posts: 610
Joined: Mon Jul 11, 2005 7:08 pm
Location: ŠTOJ

SEZONA E RE

Post by Pinceta »

Djem qysh pe shihni Shtatori po vjen. Ka qe disa vjet , ku n'kit forum perveq 4 llojeve t'dizajneve kurgjo najsen nuk ka ndryshu. Rubrika ka ma shum se qi vyn , edhe shum antar t'panevojshem rijin hala ktu...

Besoj qi per sezonen e re ata qi e kan n'dor kit ven duhet me qel ni tem per idea t'cilat mujin mi nimu ktij forumit kaq shum t'vizitum.

Per sezonen e re , une mendoj qi osht mir me bo ni dizajn ma t'buker , me logo t'rocksontes ma t'thjesht po me shmek edhe pa skeleta. 'keep it heavy' osht ni mesazh i cili osht tej mase i zakonshem , kshtuqi besoj qi edhe naj teme per mesazh ma t'ri edhe ma SHQIP ish kon shum ma mir.edhe thjesht 1 dizajn me kon per teton...

Ndersa nuk ish kon keq , qi ky forum mu modernizu ma shum .... thjesht shum Rubrika jon teper DEMODE per forume t'mdhaja. Muneni me pa se tash neper forume , mo nuk ka ka 20 rubrika , mirpo jon 5 ose 6 edhe qajo osht qajo.
Edhe une personalisht shum e kisha perkrah qi shum rubrika ktu mu reduktu.... perveq asej , kur reduktohen rubrikat , mu qel ni teme ARKIVA n-t'cilen temat t'cilat nuk vizitohen apo mshelen , mu transferu direkt atje , ndersa n'ni rubrik psh. Sport , mos mu bo 15 faqe tema se aty veq gjethqka pi hup kuptimi....

thjesht per sezonen e re e cila po vjen kjo ke ni propozim i jemi ,ish kon mir edhe ju me fol diqka .... e besoj qi ata t'cilt e kan n'dor KTUHEN , mendojin me bo diqka t'mir.
User avatar
Dënalisa Insane
Posts: 7381
Joined: Sun Oct 02, 2005 7:36 pm
Location: Berlin/Perzeren*

Post by Dënalisa Insane »

Bash xehert o ka moket ky Dizajn! 8)
User avatar
pharaon - qa qa qa
Posts: 4842
Joined: Fri Dec 03, 2004 11:58 am
Location: Gjithkund e Askund
Contact:

Post by pharaon - qa qa qa »

Propozimi osht se qet dizajn qe e kom qysh para 1 vjeti kurr se n'drroj nihere :P se shum theksi :D edhe po me pelqen boll i mir :lol:.

Nejse bon me qit naj njo t're :P
User avatar
skinhead
Posts: 5392
Joined: Sun Dec 26, 2004 5:37 pm
Location: Reich!
Contact:

Post by skinhead »

Djem qysh pe shihni Shtatori po vjen. Ka qe disa vjet , ku n'kit forum perveq 4 llojeve t'dizajneve kurgjo najsen nuk ka ndryshu. Rubrika ka ma shum se qi vyn , edhe shum antar t'panevojshem rijin hala ktu...




dmth kjo tem vlen veq per djemt n forum aa :roll: ... mir neyse ... :D ....
ma mer mendja .. tu u nis pi antarve .. mod. admin. perveq punes kan edhe pun private .. kshtu qe .. so edhe keq ... e per antar qe tha ... secili duhet mu nis pi vetes niher tana me fol per tjert ;)
User avatar
Al-Shama
Posts: 3436
Joined: Mon Mar 01, 2004 9:53 pm
Location: n'shpi!

Post by Al-Shama »

jo nuk asht ide e keqe me vendos edhe skin te reja ne forum :)
User avatar
Menti
Posts: 5744
Joined: Sun Sep 05, 2004 4:10 pm
Location: Furizaj

Post by Menti »

Kshtut mos e bini punen mu mbyll tema edhe secili me marr vrejteje ..diskutojm ni her qysh na ka hije ..Ti kthehemi Temes

Flm per mirkuptim
User avatar
dream_th
Administrator
Posts: 5529
Joined: Sat Dec 13, 2003 2:55 am
Contact:

Post by dream_th »

Propozimet me ven e te mira e te perkrahura pse jo me i realizu... besoj se gjithmon jemi kan te hapur ne ksi situata.

Urnoni:
User avatar
Al-Shama
Posts: 3436
Joined: Mon Mar 01, 2004 9:53 pm
Location: n'shpi!

Post by Al-Shama »

edhe avatarin me e bo 100x100 bre per 4 pik :mrgreen:


a po lypi shume :P ?
User avatar
andromeda_rock
Posts: 7416
Joined: Sun Sep 04, 2005 3:50 pm
Location: Edinburgh

Post by andromeda_rock »

nese bohet 100x100 ka me marr pamje palidhje forumi me ata avatar .!.
ka nevoj edhe s`ka per ndryshime .!.
User avatar
V | a G r a
Posts: 12726
Joined: Tue Oct 19, 2004 5:31 am
Location: Pr!sht!n
Contact:

Post by V | a G r a »

hekne qet reklam se um tranoj :P

Image
User avatar
Xheloz|
Posts: 5526
Joined: Mon Dec 29, 2003 7:54 pm
Location: Prizren
Contact:

Post by Xheloz| »

pse more me hek? bash super pi rrin si spojler i temes po doket :D
User avatar
gothblood
Posts: 3096
Joined: Wed Jul 12, 2006 7:53 pm
Location: CEMETERY
Contact:

Post by gothblood »

qeky skelet po i rrin shum mir a
PSE MORE ME HJEK ---EDHE DIZAJNI ESHTE SUPER --ASNJE WEB NUK E KA ME TE MIR A
User avatar
alterlife
Posts: 1731
Joined: Sat Mar 04, 2006 5:22 pm
Location: Parallel Universe

Post by alterlife »

edhe une jam dakord me viagren per me hek qat reklame....edhe qikjo 'keep it heavy' pernime e zakonshme, edhe une jam per me ba ni moto apo mesazh ma origjinal se 'keep it heavy'....tjeter verejtje qitash per aqitash nuk kam...
Locked