Mbyllja e Temave ne Forum!

Arkiva e temave te forumit
User avatar
qenpo
Posts: 2350
Joined: Sun May 29, 2005 9:53 am

Post by qenpo »

shnooky wrote:moderatort vlersimin tem e kan 0.6* (out of 5) .

kerkah sjon


pajtohna !
User avatar
shnooky
Posts: 1090
Joined: Tue Aug 30, 2005 10:38 pm
Location: Štoj

Post by shnooky »

qenpo wrote:
shnooky wrote:moderatort vlersimin tem e kan 0.6* (out of 5) .

kerkah sjon


pajtohna !


m vjen mir qi po pajtohesh , ama pernime me qisi subnicka (titulli personal a qyshdo qi ta ka emnin) smunen mu nxerr propaganda t mira :)
User avatar
mitrocity_girl
Posts: 1943
Joined: Sat Jul 16, 2005 11:56 pm
Location: Eris

Post by mitrocity_girl »

per qka jon PM??? Nese keni naj kritike mundeni mu ju drejtu moderatorit direkt. Ju po folni knej e anej e po kritikoni, amo nuk jeni fer kshtu. Nuk mundeni me kritiku dikon per diqka qe shukatni e tani pa paralajmrim e qitni ktu. Ma mire ju me kritiku direkt, me pm dhe me kshillu, e jo nkit menyr.

Flm per mirekuptim.
User avatar
Muki
Posts: 4685
Joined: Thu Oct 06, 2005 10:38 pm
Location: Mitrovicë

Post by Muki »

Valla edhe PM-ja me qu ajo osht veq humbje kohe, pse a mos po hapet tema a ? a mos po ndryshon najsen, jo sen tybe.
User avatar
mitrocity_girl
Posts: 1943
Joined: Sat Jul 16, 2005 11:56 pm
Location: Eris

Post by mitrocity_girl »

Muki, nuk jon krejt moderatoret njejt. Nese ni moderator nuk reagon e ti me tvertet e ki drejt ateher ankohu te tjetri moderator. Jon sup.moderatorat, jon adminat. Mos mendoni qe na ju majm njoni tjetrit shpinen. Nese naj moderator vepron keq na tjeret ne staf kerkojm prej juve me na ndihmu me dit. Tani aj moderator duhet mu pergjigj te stafi. Nese i ka thy regullat perjashtohet prej stafit.

Kuptoni qe na po punojm ktu po kushtojm kohe, kohe prej librave e prej punes, prej qasaj pun qe na jep kafshaten. Edhe skemi fitim. E na nuk jemi robota me pa e me ni krejt qka bohet. Per qata juve ju doket qe osht padrejt, qe spo fshihen postime ofenduese ose qe spo meshel (ose mbyllen) tema, ajo osht shkak qe nuk mrijna gjeth edhe pse munohem, nuk mundem mu kon online 24/7. Une personal kerkoj bashkpunim, ndihm prej juve. Kur shihini diqka keq ankohuni.

Flm
User avatar
kthy
Posts: 136
Joined: Tue Jun 27, 2006 7:01 pm
Location: kupatill

Post by kthy »

ama moderatort sjon kerkushi qe na me i lut per ndihm,
ata duhen me kon si sherbtor te antarve , e jo me e ndi veten si sundues te forumit.
User avatar
Muki
Posts: 4685
Joined: Thu Oct 06, 2005 10:38 pm
Location: Mitrovicë

Post by Muki »

kthy wrote:ama moderatort sjon kerkushi qe na me i lut per ndihm,
ata duhen me kon si sherbtor te antarve , e jo me e ndi veten si sundues te forumit.

Shume me vend e ki :wink:

Mitrocity_girl tash une nuk moj me i njek krejt moderatort per ni teme, tash me nga mas tyne si qeni, nese nuk ma pranon ky tash me ju gju tjetrit, une nuk po te thom ty kurxho edhe mos e mer personale te lutna shume, por ne pergjithsi moderatort kerka sjon hiq hiq !
User avatar
mitrocity_girl
Posts: 1943
Joined: Sat Jul 16, 2005 11:56 pm
Location: Eris

Post by mitrocity_girl »

mire e ki kthy. qaty osht puna. na jemi sherbtor per qata une si nje prej stafit po lutna te ju per me na dhon ndihm per me dit cillet moderator veprojn keq ndaj anatert. Edhe nese vet moderatori osht ka vepron keq ankohu te aj, sepse najhere njeri nuk e sheh veten qysh po vepron. E nese aj me tvertet nuk permisohet, qe me qellim ka vepru ashtut, ankohuni te tjeterkush ne staf. Jo per mu lut ndihm po per mi shvidzu drejtat e juve si antar te forumit.

per fund du me shtu qe une mundona gjith mu kon neutrale, munoj me mri me moderu sa ma shum, po si krejt as une sjom perfekt (perfekt is boring :P ) dhe kerkoj falje mas pari nese u prek dikush, tjeter kerkoj kuptim nese nuk mrij me moderu sa keni ju dhe une vet deshir. Edhe nese nuk kuptoni pse jon fshi postime ose e kom mbyll naj tem, vetemni ne PM, nuk pritoj mu pergjigj. Edhe urdheroni me keshilla rreth forumit dhe reth moderimit tim, kom deshir mi dit mendimet juve, urdheroni me PM :)
User avatar
Muki
Posts: 4685
Joined: Thu Oct 06, 2005 10:38 pm
Location: Mitrovicë

Post by Muki »

Sidoqofte kjo kritika e Slayerized paska hasur ne vesh te shurdhër.

Mbyllja e temave po vazhdon.

Ne asnje forum nuk kom pa si qitu qe mbyllen temat.
Neper forume tjera temat qendrojne me muaj e me vite.
Ktu as 1 dite, do do shkojn deri ne 7 dite.
Njeri kur te hap temen ktu e hap me ni far lloj pasigurie.
Sot e hapi ni teme, neser vi me kqyr qka ka shkru dikush, du me ja kthy pergjigjen tema veq eshte mbyll.
Thjesht ktu shumica e moderatorve jon me u dok ne qender te vemendjes tu i mbyll temat e jo me i fshi postimet jashta teme.

Nuk e kam fjalen per temat e mija, por ne pergjithsi.

Ne ket forum jete te gjate kan vetem ato tema qe i kan hap vet moderatort, shume palidhje sen a ?
User avatar
jacksparrow
Posts: 3617
Joined: Sat Apr 08, 2006 11:58 pm
Location: Ashburton Grove

Post by jacksparrow »

qe psh.
kur osht koha me mshle ndoj tem nuk mshelet.bash pom intereson me dit kush o mod te rubrika TEMAT E NDRYSHME.ni tip e ksih qel ni tem as vet se din ai qa ka dasht me thon me to....edhe aty o ka shkon llug haver....
ndaq me rit numrin e postimeve qaty ish vendi tamon... :shsmile:
User avatar
Xheloz|
Posts: 5526
Joined: Mon Dec 29, 2003 7:54 pm
Location: Prizren
Contact:

Post by Xheloz| »

Muki wrote:Sidoqofte kjo kritika e Slayerized paska hasur ne vesh te shurdhër.

Mbyllja e temave po vazhdon.

Ne asnje forum nuk kom pa si qitu qe mbyllen temat.
Neper forume tjera temat qendrojne me muaj e me vite.
Ktu as 1 dite, do do shkojn deri ne 7 dite.
Njeri kur te hap temen ktu e hap me ni far lloj pasigurie.
Sot e hapi ni teme, neser vi me kqyr qka ka shkru dikush, du me ja kthy pergjigjen tema veq eshte mbyll.
Thjesht ktu shumica e moderatorve jon me u dok ne qender te vemendjes tu i mbyll temat e jo me i fshi postimet jashta teme.

Nuk e kam fjalen per temat e mija, por ne pergjithsi.

Ne ket forum jete te gjate kan vetem ato tema qe i kan hap vet moderatort, shume palidhje sen a ?


muki gjdo teme qe mbyllet nuk mbyllet bash palidhje edhe gjdo postim qe shlyhet nuk shlyhet bash palidhje..
tani ti qe po e bon krahasimin me foruma tjer, e qe punen e moderatorve te kti forumi se vlerson, pse bre vlla po hin ktu?

jacksparrow gjdo teme moderohet nese jo sot, neser..
User avatar
Dënalisa Insane
Posts: 7381
Joined: Sun Oct 02, 2005 7:36 pm
Location: Berlin/Perzeren*

Post by Dënalisa Insane »

Kush ma mbylli mu Temen Pershkruje Antarin/en simbas dhe me Fjale?

Per qfar Arrsye me doket qe kom drejt me dit se kurgjo sen tkeq spat! :evil:
User avatar
Artan
Administrator
Posts: 3457
Joined: Wed Dec 17, 2003 12:52 am
Location: RockSonte.com
Contact:

Post by Artan »

une e kom gjujt direkt ne recycle bin se dikun jan kan 83748 tema lidhje me qato... i ki temat per antar mundesh me vazhdu ne temat egzistuese.
User avatar
Dënalisa Insane
Posts: 7381
Joined: Sun Oct 02, 2005 7:36 pm
Location: Berlin/Perzeren*

Post by Dënalisa Insane »

Artan wrote:une e kom gjujt direkt ne recycle bin se dikun jan kan 83748 tema lidhje me qato... i ki temat per antar mundesh me vazhdu ne temat egzistuese.
qajo ke krejt Tem tjeter po qka me ba kur e keqkuptojn mashum se GJYSA ktu!

ani nasht pra ban qa dush...:P
User avatar
Artan
Administrator
Posts: 3457
Joined: Wed Dec 17, 2003 12:52 am
Location: RockSonte.com
Contact:

Post by Artan »

pom vjen keq Alice :S
Locked