qka po ju vran synin n'R.S

Arkiva e temave te forumit
Locked
User avatar
Al-Shama
Posts: 3436
Joined: Mon Mar 01, 2004 9:53 pm
Location: n'shpi!

Post by Al-Shama »

Artan wrote:qellimi sopranos osht mos me i perzi temat me fej se kto po ndodhin pi sho edhe une e pi shohum krejt e per qato eshte ka lufton soprano mi lan temat e pasterta mos mu deviju temat menjeher ka feja,


shume kundershtim i madh Artan se ka asi lloj temash qe mundesh me dhan pergjigjje edhe teologjike por edhe filozofike eh tash ai kavaleri e jep mendimin e vet sipas besimit te vet , e kush hamamin asht ai me mi fshi postimet te temat qe japin pastire edhe religjionit ?

edhe ju kisha lut sa ma pak me diskutu per fe ose me perzi fejen ne tem, kur bahen qeto soprano ka mu kan perfekt ne si staf folim me sopranon edhe kqyrim.. veq ju kisha lut sa ma pak fe ne forum mos tshkon gjdo tem ka feja, nese osht e domosdoshme, per mos mi prish temat tjera dot detyrohemi me hap rubriken e re per religjione.



kur njeni te thot nuk je mire atehere merre si shaka e kur te thot i dyti ndalu pak se dicka nuk asht ndoshta ne rregull... e ketu ne forum per Sopranon nuk po ankohen 1 apo 2 por plot veta e faji asht te ai ne fakt asht faji kryesor te dhania e madhe e lirise ...

nese asht ashtu qysh po thu Artan atehere jo ai po asnjoni qe asht i ndonje feje tjeter jo-Islame mos te flet per besimet e veta ...

nuk mundeni me na e mbyll gojen asnjonit qofte besimtare apo jobesimtare

gabimi fatal i juji asht mbyllja e rubrikes Feja edhe Artan ti e din shume mire kush i ka pas fajet qe as vrejtje skan marr as kurgja !

Tani njoni vjen mu m'thot heke flamurin e turqve se ketu jemi shqiptar... nuk di cka ju intereson njerzve cka mbaj une asht krejt problem personal i jemi ..

sidoqofte nuk ka drejtesi ktu Artan plz bonu ferr e kqyr qe nuk jemi tu fol prej qefit kshtu se edhe ju pritni na me qene te knaqun me stafin poashtu edhe anasjelltas mirepo nuk ka rahati kur njoni tjetrit nuk i japin sqarime e drejtesi !



me t'mira
User avatar
TOXIC
Posts: 691
Joined: Mon Oct 10, 2005 2:28 pm
Location: Underworld!
Contact:

Post by TOXIC »

Al-Shama wrote:
admin wrote:6pounder krejt vrejtjet ti hjeki bre veq gojen mbylle mos ban panik se sosht nevoja, as mos u mundo tejeter her me na rrejt se nuk jemi ka hajm bari ktu na i dim krejt senet edhe e dim qa jemi tu ba, tan kohen e ke nguc ponen me kolegt e tu, normal qet shan jo pona po gjdo kush tshan kur ta ngacmon

jacksparrow punen e beratit do ta zgjidhim se shpejti.

soprano ,alshama sa ma pak folni.


soprano banu ma tolerant ndaj antarve.



E dyta perderisa une ankesat i kam te arsyeshme nuk ja nevoj me thane fjalen SA MA PAK FOLNI kurgja ma shume se une nuk ke qe te dy jemi krijesa te Allahut keshtu qe mjafton te bajme sqarime ne menyre te arsyshme !



Po po ka ma shum se ti shka t'dush edhe vizikisht kshtu po menoj ka, plus a po ja sheh nickin ADMIN, a munesh ti mi banirat kto? JO! ai ty numet se ka shumqka ma shum se ti, e forumi ska lidhje me Allah
User avatar
TOXIC
Posts: 691
Joined: Mon Oct 10, 2005 2:28 pm
Location: Underworld!
Contact:

Post by TOXIC »

Al-Shama wrote:
Artan wrote:qellimi sopranos osht mos me i perzi temat me fej se kto po ndodhin pi sho edhe une e pi shohum krejt e per qato eshte ka lufton soprano mi lan temat e pasterta mos mu deviju temat menjeher ka feja,


shume kundershtim i madh Artan se ka asi lloj temash qe mundesh me dhan pergjigjje edhe teologjike por edhe filozofike eh tash ai kavaleri e jep mendimin e vet sipas besimit te vet , e kush hamamin asht ai me mi fshi postimet te temat qe japin pastire edhe religjionit ?

edhe ju kisha lut sa ma pak me diskutu per fe ose me perzi fejen ne tem, kur bahen qeto soprano ka mu kan perfekt ne si staf folim me sopranon edhe kqyrim.. veq ju kisha lut sa ma pak fe ne forum mos tshkon gjdo tem ka feja, nese osht e domosdoshme, per mos mi prish temat tjera dot detyrohemi me hap rubriken e re per religjione.



kur njeni te thot nuk je mire atehere merre si shaka e kur te thot i dyti ndalu pak se dicka nuk asht ndoshta ne rregull... e ketu ne forum per Sopranon nuk po ankohen 1 apo 2 por plot veta e faji asht te ai ne fakt asht faji kryesor te dhania e madhe e lirise ...

nese asht ashtu qysh po thu Artan atehere jo ai po asnjoni qe asht i ndonje feje tjeter jo-Islame mos te flet per besimet e veta ...

nuk mundeni me na e mbyll gojen asnjonit qofte besimtare apo jobesimtare

gabimi fatal i juji asht mbyllja e rubrikes Feja edhe Artan ti e din shume mire kush i ka pas fajet qe as vrejtje skan marr as kurgja !

Tani njoni vjen mu m'thot heke flamurin e turqve se ketu jemi shqiptar... nuk di cka ju intereson njerzve cka mbaj une asht krejt problem personal i jemi ..

sidoqofte nuk ka drejtesi ktu Artan plz bonu ferr e kqyr qe nuk jemi tu fol prej qefit kshtu se edhe ju pritni na me qene te knaqun me stafin poashtu edhe anasjelltas mirepo nuk ka rahati kur njoni tjetrit nuk i japin sqarime e drejtesi !



me t'mira



Al-Shama a bon mem kallxu veq dashta mi dit pse je hi en qit forum?? Edhe qitash pse je ka rrin en qit forum, per qfar arsye???
User avatar
Al-Shama
Posts: 3436
Joined: Mon Mar 01, 2004 9:53 pm
Location: n'shpi!

Post by Al-Shama »

TOXIC wrote:
Al-Shama a bon mem kallxu veq dashta mi dit pse je hi en qit forum?? Edhe qitash pse je ka rrin en qit forum, per qfar arsye???


nuk di pse m'citove mu kur as qe t'kam permend ...
tegjitha jane probleme te mia e kur te drejtohem ty asht pune tjeter !
User avatar
Rock_n_roll.Mbreti.
Posts: 191
Joined: Sun Apr 23, 2006 2:39 pm
Location: Ku ban Dreqi vo !

Post by Rock_n_roll.Mbreti. »

(po ma vrajn synin se po mi fshijn postimet, vetem pse po shkruaj keshtu me shenja).
User avatar
Rock_n_roll.Mbreti.
Posts: 191
Joined: Sun Apr 23, 2006 2:39 pm
Location: Ku ban Dreqi vo !

Post by Rock_n_roll.Mbreti. »

( Edhe po ma vran synin ky Toxic qe po i rraska hunte ven e pa ven. Ti a je ka e lexon se kjo qika po proteston se po ja fshijn postimet. Edhe ska nevoj kjo ty me te vete e me te tregu pse po rrin ne forum. Kjo e paska qit flamurin e Turkut e ti ni foto antiTurkut, dmth metni fit-fit).
User avatar
alterlife
Posts: 1731
Joined: Sat Mar 04, 2006 5:22 pm
Location: Parallel Universe

Post by alterlife »

@ Rock_n_roll.Mbreti, qysh spo priton me shkru qashtu me shenja se :o ...une menxi ta shkrujta merin ton me underline edhe t'shtypit, e le ma mi ja nis em shkru me shenja qishtu gjat gjithe kohes :D (ama spom pengon)
User avatar
6POUNDER
Posts: 5966
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:24 am
Location: Prizren, the Greater Albania
Contact:

Post by 6POUNDER »

admin wrote:6pounder krejt vrejtjet ti hjeki bre veq gojen mbylle mos ban panik se sosht nevoja, as mos u mundo tejeter her me na rrejt se nuk jemi ka hajm bari ktu na i dim krejt senet edhe e dim qa jemi tu ba, tan kohen e ke nguc ponen me kolegt e tu, normal qet shan jo pona po gjdo kush tshan kur ta ngacmon

jacksparrow punen e beratit do ta zgjidhim se shpejti.

soprano ,alshama sa ma pak folni.

soprano banu ma tolerant ndaj antarve.


ski nevoj me ma hek asnjonen u kry ajo pune

une temen e arrita e pash qysh po shkon puna ktu

qka ka lidhje a e kom nguc une ponen a jo une i kom hanger vrjetjet per at pune

me rendsi eshte qe ajo me ka sha mu edhe kurgjo so nderrmarr

edhe hajt e nguca ponen po mangupes qka i bana ?

e harrume ket pune se une edhe "the forgotten" kemi vendos me zgjidh ndryshe
User avatar
SOPRANO
Administrator
Posts: 12039
Joined: Thu Jun 17, 2004 3:04 am
Location: tu plepi

Post by SOPRANO »

DeSeRtRoSe wrote:
SOPRANO wrote:kqyr ti bukuroshe,hera e fundit qe po foli qetu me ty...nese vazhdon me shku kunder meje,ki me fluturu prej forumit...kujdes shum tash e mas...per frajer jam un ktu...

...nese don debate fetare,dil be qik prej ktij forumi...qka ki hi ne kit forum mas pari ku se gjen veten...vet avatari yt sperputhet kerkah me kit faqe...kqyre niher firmen,marre duhet met ardh...ki hi ashiqare me provoku...ROCKSONTE...ESHT FAQE TOTAL QE NUK PERSHTATET ME AVATAR TONDIN,AS ME FIRMAT TUA...QYSH MORE PO MUNI ME BO QESI SENE,EDHE PO LYPNI LIRI TE SHPREHURIT...A JE MIR MORE TI...ME HI UN NE FORUM TE QETNIKAV,EDHE ME QIT NE AVATAR ISA BOLETININ,OSE MIC SOKOLIN,EDHE ME QIT TE FIRMA NAJ THENIE TE TYNVE,ATHU SKOM HI UN ASHIQARE ME PROVOKU NE AT FORUM?ATHU A SME KISHIN PERJASHTU AUTOMATIKISHT? EDHE TI KI FTYR,ME FOL PER LIRI TE SHPREHURIT? A SPO JU MJAFTON SE E KENI BO MUT BOLL KSAJTE,VEQ HALA PO DONI ME VAZHDU...OJ QIK,PO SHIHESH JE E PAPJEKT,QU SHKO PROVOKO NAJ KUN TJETER...E LENA RAHAT PASH KREJT...

FLM...MOS KTHE SE TA AVULLOJ POSTIMIN...


Deri tek adminat e RS.

Ju kisha pyet a e keni shqyrtu nje pergjigje te tille nga moderatori qe e keni caktu?
Une e di se krejt ju keni edhe pune tjera, e nuk mundeni mi shqyrtu krejt rastet individuale, por arsyeja qe po ju drejtohem eshte se ky 'moderator' i juaj mu ka kercenu se nese i pergjigjem do t'me largojka prej forumit.
Ju lutem, ku e merr ai te drejten me ma ndalu lirine e te shprehurit dhe me mu kercenu ne ate menyre??
Plus asaj, me akuzon se une pasna hy ketu me provoku?!?
Dhe per krejt ket bazohet ne avatarin dhe nenshkrimin tem?? :o
Ky person si duket ka problem me veten dhe gjithcka ketu i duket se eshte kunder tij...pse ai nuk eshte musliman, ketu 99 % te anetareve jane te ketij besimi dhe nuk besoj se avatari apo nenshkrimi jem ia vran dikujt syrin. Ani cfare shembulli ka parashtru :o

Edhe mu ma vrajne syrin shume nenshkrime dhe avatare satanike, po a mos i kam than dikujt mi hjek se jane provokuese per antaret tjere qe jane ne shumice???


Sa e di, moderatoret duhet ta kryejne punen e moderimit ne forum..kur ka ndonje 'zjarr' me shuajt ate dhe jo mi vnu ma shume flake..dhe ky moderatori i juj pikerisht ket pe ban, veq cka po shtyn flake..Nuk ka problem vetem me mu, por edhe me shume antare tjere qe jane ndryshe nga ai, kryesisht qe jane musliman te mire..

Pikerisht shkaku i ketij moderatori, shume anetare tjere te mire jane terhjek nga ky forum dhe nese vazhdon keshtu, do te terhiqen edhe tjere dhe do te mbesin nje pakice, te cilet nuk do te kene më tema te mirefillta per me debatu..
Shumellojshmeria e mendimeve eshte ajo cfare ben nje forum te jete me terheqes per anetarte dhe jo njemendesia si ne kohen e komunizmit..!
Por, si duket dikush akoma sheron komplekse ketu dhe assesi te pajtohet me realitetin qe eshte ndryshe nga ajo cfare deshiron te jete..

E pashe se edhe ju ja kishit terhjek verrejtjen mu kon ma tolerant me antarte.

Ju falemnderit per kohen dhe vemendjen tuaj..

Me respekt...


a pe sheh se me qit sen sje kerkah mas pari...sepse ne kit faqe esht krejt normale me qit ndoj thenie satanike,ose me qit satanen ne avatar...sje tu e kuptu esencen oj qik...sje tu kuptu se ki hi me qellime jo te mira per forumin ton,ki hi thjesht si misionare islamiste,me shpernda fej ksajte...edhe po don qe un te jem tolerant ndaj teje,duke e pas parasysh se ti ksajt shperhap propaganda te ndryshme?...
...EDHE PO,KREJT JU ME AJETE KURANORE,E ME QESI AVATARE KENI HI ME PROVOKU...ANALIZO MIR,EDHE E DIN EDHE VET SE QAJ O QELLIMI,E MOS RREJ KTU PALIDHJE E ME MSHTJELL SE UN KAM PROBLEM ME VETVETEN...QIKO TI KI PROBLEM ME VETVETEN QE HIN ME NI FORUM ANTIFETAR...SEPSE VET FEJA E NDALON MUZIKEN NE PERGJITHSI,E LEJE MO ATO ROCK...VEQ MOS EM THUJ SE KI ARDH ME NA NXJERR NGA KJO ERRSIR,E PO DON ME NA ZBARDH MENDJEN SE NUK PALLITIN KTO SIKURSE TE FMIJT E MAHALLES...

...PASI AJ SHEMBULLI JEM TU DUK APSURD,QE NJO TJETER...NI SHOK I JEMI KA HI ME NI FORUM ISLAMIST ME NICK NAME "IBLISI" EDHE SI E KAN PA MODERATORT E KAN PERJASHTU AUTOMATIKISHT PA AS NI SQARIM...TI GARANT E PERKRAH KIT SEN,EDHE KETU NUK THU SE KU ESHT LIRIA E TE SHPREHURIT...QAQ DINI JU ME MENDU...

...PRA EDHE NIHER PO FOLI NE EMER GJITH STAFIT,SE SJENI TE MIRSEARDHUR NE KIT FORUM...NE STAFI JEMI NACIONALISTA,RACISTA,SATANISTA,ATEISTA JEMI TONA TE ZEZAT,EDHE QESHTU PO NA PELQEN,SPO KEM FORT QEF ME NA PRISH QEFIN DIKUSH SI TI...
User avatar
SOPRANO
Administrator
Posts: 12039
Joined: Thu Jun 17, 2004 3:04 am
Location: tu plepi

Post by SOPRANO »

Al-Shama wrote:
Artan wrote:qellimi sopranos osht mos me i perzi temat me fej se kto po ndodhin pi sho edhe une e pi shohum krejt e per qato eshte ka lufton soprano mi lan temat e pasterta mos mu deviju temat menjeher ka feja,


shume kundershtim i madh Artan se ka asi lloj temash qe mundesh me dhan pergjigjje edhe teologjike por edhe filozofike eh tash ai kavaleri e jep mendimin e vet sipas besimit te vet , e kush hamamin asht ai me mi fshi postimet te temat qe japin pastire edhe religjionit ?

edhe ju kisha lut sa ma pak me diskutu per fe ose me perzi fejen ne tem, kur bahen qeto soprano ka mu kan perfekt ne si staf folim me sopranon edhe kqyrim.. veq ju kisha lut sa ma pak fe ne forum mos tshkon gjdo tem ka feja, nese osht e domosdoshme, per mos mi prish temat tjera dot detyrohemi me hap rubriken e re per religjione.



kur njeni te thot nuk je mire atehere merre si shaka e kur te thot i dyti ndalu pak se dicka nuk asht ndoshta ne rregull... e ketu ne forum per Sopranon nuk po ankohen 1 apo 2 por plot veta e faji asht te ai ne fakt asht faji kryesor te dhania e madhe e lirise ...

nese asht ashtu qysh po thu Artan atehere jo ai po asnjoni qe asht i ndonje feje tjeter jo-Islame mos te flet per besimet e veta ...

nuk mundeni me na e mbyll gojen asnjonit qofte besimtare apo jobesimtare

gabimi fatal i juji asht mbyllja e rubrikes Feja edhe Artan ti e din shume mire kush i ka pas fajet qe as vrejtje skan marr as kurgja !

Tani njoni vjen mu m'thot heke flamurin e turqve se ketu jemi shqiptar... nuk di cka ju intereson njerzve cka mbaj une asht krejt problem personal i jemi ..

sidoqofte nuk ka drejtesi ktu Artan plz bonu ferr e kqyr qe nuk jemi tu fol prej qefit kshtu se edhe ju pritni na me qene te knaqun me stafin poashtu edhe anasjelltas mirepo nuk ka rahati kur njoni tjetrit nuk i japin sqarime e drejtesi !



me t'mira


prej atij kendveshtrimit smundesh me fol ketu...prej krejt mundesh,perveq kendveshtrimit te fejes...per ket edhe e kemi hjek rubriken feja...pra pasi qe e kemi hjek rubriken feja,ti si fetare mo ski qa lyp ne kit forum,apo jo? ateher po ta boj pytjen e njejt edhe un si toxici qa je tu bo ne qit forum?...
...e di un kush ankohet,ankohen qeta qe kan hi me qellime jo te mirfillta per kit forum,e un ndoshta po jam penges...sorry,puna jem esht mos me toleru asi gjana,si psh total devijim te forumit...

a ki hi ti ndoj her ne forume te mdhaja tjera? a ki hi ne albaforum (mos gabofsha emrin) kur hin te rubrika e krishterizmit,me fol diqka prej pikpamjes islamiste te avulohet postimi,edhe ket e dijn krejt antart,edhe shkon perfekt...sepse sosht e thome mu kon debati veq ateist-besimtar...apo musliman-katolik...mundet me pas debate mirfillta nermes musliman-musliman amo ju sdini asi sene,sepse sit esht aj tjetri musliman meniher ja bon rrafsh...e sit esht besim tjeter,meniher kqyr me ju kap...kjo thjesht nuk esht e shendosh...
User avatar
DeSeRtRoSe
Posts: 886
Joined: Thu Aug 24, 2006 3:53 pm

Post by DeSeRtRoSe »

SOPRANO wrote: a pe sheh se me qit sen sje kerkah mas pari...sepse ne kit faqe esht krejt normale me qit ndoj thenie satanike,ose me qit satanen ne avatar...sje tu e kuptu esencen oj qik...sje tu kuptu se ki hi me qellime jo te mira per forumin ton,ki hi thjesht si misionare islamiste,me shpernda fej ksajte...edhe po don qe un te jem tolerant ndaj teje,duke e pas parasysh se ti ksajt shperhap propaganda te ndryshme?...
...EDHE PO,KREJT JU ME AJETE KURANORE,E ME QESI AVATARE KENI HI ME PROVOKU...ANALIZO MIR,EDHE E DIN EDHE VET SE QAJ O QELLIMI,E MOS RREJ KTU PALIDHJE E ME MSHTJELL SE UN KAM PROBLEM ME VETVETEN...QIKO TI KI PROBLEM ME VETVETEN QE HIN ME NI FORUM ANTIFETAR...SEPSE VET FEJA E NDALON MUZIKEN NE PERGJITHSI,E LEJE MO ATO ROCK...VEQ MOS EM THUJ SE KI ARDH ME NA NXJERR NGA KJO ERRSIR,E PO DON ME NA ZBARDH MENDJEN SE NUK PALLITIN KTO SIKURSE TE FMIJT E MAHALLES...

...PASI AJ SHEMBULLI JEM TU DUK APSURD,QE NJO TJETER...NI SHOK I JEMI KA HI ME NI FORUM ISLAMIST ME NICK NAME "IBLISI" EDHE SI E KAN PA MODERATORT E KAN PERJASHTU AUTOMATIKISHT PA AS NI SQARIM...TI GARANT E PERKRAH KIT SEN,EDHE KETU NUK THU SE KU ESHT LIRIA E TE SHPREHURIT...QAQ DINI JU ME MENDU...

...PRA EDHE NIHER PO FOLI NE EMER GJITH STAFIT,SE SJENI TE MIRSEARDHUR NE KIT FORUM...NE STAFI JEMI NACIONALISTA,RACISTA,SATANISTA,ATEISTA JEMI TONA TE ZEZAT,EDHE QESHTU PO NA PELQEN,SPO KEM FORT QEF ME NA PRISH QEFIN DIKUSH SI TI...


DISREGARDED!
admin
Administrator
Posts: 77
Joined: Fri Dec 12, 2003 10:21 pm
Contact:

Post by admin »

6POUNDER wrote:
admin wrote:6pounder krejt vrejtjet ti hjeki bre veq gojen mbylle mos ban panik se sosht nevoja, as mos u mundo tejeter her me na rrejt se nuk jemi ka hajm bari ktu na i dim krejt senet edhe e dim qa jemi tu ba, tan kohen e ke nguc ponen me kolegt e tu, normal qet shan jo pona po gjdo kush tshan kur ta ngacmon

jacksparrow punen e beratit do ta zgjidhim se shpejti.

soprano ,alshama sa ma pak folni.

soprano banu ma tolerant ndaj antarve.


ski nevoj me ma hek asnjonen u kry ajo pune

une temen e arrita e pash qysh po shkon puna ktu

qka ka lidhje a e kom nguc une ponen a jo une i kom hanger vrjetjet per at pune

me rendsi eshte qe ajo me ka sha mu edhe kurgjo so nderrmarr

edhe hajt e nguca ponen po mangupes qka i bana ?

e harrume ket pune se une edhe "the forgotten" kemi vendos me zgjidh ndryshe


pom vjen mire qe e ke arit tanden (ne mynyren tande)

nuk eshte ndermar se e ki n'gacmu normal qe nuk ndermarum kur ti je kan fajtor.

perderisa e ki ngux ponen sosht qudi qe i ngux edhe tjeret

saper the forgotten pom vjen mare per ty kur po ta lexoj ket postim.


Rock_n_roll.Mbreti.

duhesh me pas drejtshkrim ne forum perderisa ski drejtshkrim postimet kan me tu fshi, nese nuk ndalesh dot perfundosh ne perjashtim nga rocksonte, pom vjen keq qe pot tham po duhet me shkrujt si krejt na qysh shkrujme edhe mi respektu regullat.
admin
Administrator
Posts: 77
Joined: Fri Dec 12, 2003 10:21 pm
Contact:

Post by admin »

kjo tema ma vone mbyllet, arsya e keni keqkuptu !
User avatar
pralotte
Posts: 1043
Joined: Wed May 19, 2004 7:44 pm
Location: Prizren
Contact:

Post by pralotte »

admin wrote:kjo tema ma vone mbyllet, arsya e keni keqkuptu !



Hajde perhajr z.Admini
User avatar
Al-Shama
Posts: 3436
Joined: Mon Mar 01, 2004 9:53 pm
Location: n'shpi!

Post by Al-Shama »

SOPRANO wrote:

prej atij kendveshtrimit smundesh me fol ketu...prej krejt mundesh,perveq kendveshtrimit te fejes...per ket edhe e kemi hjek rubriken feja...pra pasi qe e kemi hjek rubriken feja,ti si fetare mo ski qa lyp ne kit forum,apo jo? ateher po ta boj pytjen e njejt edhe un si toxici qa je tu bo ne qit forum?...
...e di un kush ankohet,ankohen qeta qe kan hi me qellime jo te mirfillta per kit forum,e un ndoshta po jam penges...sorry,puna jem esht mos me toleru asi gjana,si psh total devijim te forumit...



ashiqare lakna je tu fol jo veq me mu po me plot anetar kishe aq i dijshem po tregohes sa qe as vet nuk po din cka po pshtjell
a po t'pengoj pse rri une ne forum a ?
pune e jemja se ka edhe tema tjera qe muj me u kyç ne to keshtu qe hajt tash


a ki hi ti ndoj her ne forume te mdhaja tjera? a ki hi ne albaforum (mos gabofsha emrin) kur hin te rubrika e krishterizmit,me fol diqka prej pikpamjes islamiste te avulohet postimi,edhe ket e dijn krejt antart,edhe shkon perfekt...sepse sosht e thome mu kon debati veq ateist-besimtar...apo musliman-katolik...mundet me pas debate mirfillta nermes musliman-musliman amo ju sdini asi sene,sepse sit esht aj tjetri musliman meniher ja bon rrafsh...e sit esht besim tjeter,meniher kqyr me ju kap...kjo thjesht nuk esht e shendosh...


ne albaforum une kur kam qene antare aty ti nuk ke dite cka jan jeshil pendrekat edhe hala e kam aty nickun e pa ndryshume BlackPoison !
une sjam anti per askend tjeter asht kur bahen debate nuk po di ti a kupton cka asht debati apo jo ?


po nejse hajt tash ...
Locked