qka po ju vran synin n'R.S

Arkiva e temave te forumit
Locked
User avatar
TheForgotten
Administrator
Posts: 3097
Joined: Sun Feb 06, 2005 7:39 pm
Location: LOSTpedia
Contact:

Post by TheForgotten »

sun po t'pegjegjna ty se shum ftyra po i ki, edhe shum pe ndryshon mendjen. qajo u kon pergjegja jeme para se me editu ti postimin. e tash brenda 2 minutave 2 her e editove postimin.

nonen ta shajn, qata qe ja ke shajt ti ose ja ki bo punen per me ta shajt nonen. njejt sikur ti qysh e bone punen me marr verejtje. mirpo asni antar nuk merr verejtje per ni gabim, po pritet deri sa ta teproje. e ti ke bo pjes n'qat mes qe e ki tepru edhe ki marr dy verejtje, bile sdi qysh po ki ftyr mu arsyetu me diqka. po edhe un po ta boj me dije se as ti neve nuk na nal buken nese te perjashtojm prej foumit :wink:
User avatar
6POUNDER
Posts: 5966
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:24 am
Location: Prizren, the Greater Albania
Contact:

Post by 6POUNDER »

TheForgotten wrote:sun po t'pegjegjna ty se shum ftyra po i ki, edhe shum pe ndryshon mendjen. qajo u kon pergjegja jeme para se me editu ti postimin. e tash brenda 2 minutave 2 her e editove postimin.

nonen ta shajn, qata qe ja ke shajt ti ose ja ki bo punen per me ta shajt nonen. njejt sikur ti qysh e bone punen me marr verejtje. mirpo asni antar nuk merr verejtje per ni gabim, po pritet deri sa ta teproje. e ti ke bo pjes n'qat mes qe e ki tepru edhe ki marr dy verejtje, bile sdi qysh po ki ftyr mu arsyetu me diqka. po edhe un po ta boj me dije se as ti neve nuk na nal buken nese te perjashtojm prej foumit :wink:



tipi une e kom ba punen i kom hanger vrejtjet kurgjo kerkuj pajtona krejt me to

amo dikush tjeter qe e ka ba punen per me hanger vrejtje pse nuk ju ka dhone qajo po me intereson ???


pa : oferten per me ma zane rrugen hala e ki te hapun :)
User avatar
TheForgotten
Administrator
Posts: 3097
Joined: Sun Feb 06, 2005 7:39 pm
Location: LOSTpedia
Contact:

Post by TheForgotten »

PO QE BRE PER INATI TOND NUK I KOM DHON VEREJTJE, A KI DIQKA KUNDER?
User avatar
6POUNDER
Posts: 5966
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:24 am
Location: Prizren, the Greater Albania
Contact:

Post by 6POUNDER »

TheForgotten wrote:PO QE BRE PER INATI TOND NUK I KOM DHON VEREJTJE, A KI DIQKA KUNDER?


flm shume veq mos thuj nuk po majm ane na ktu :wink:

papa se ika

shitcleaner

oferta hala po te pret
User avatar
jacksparrow
Posts: 3617
Joined: Sat Apr 08, 2006 11:58 pm
Location: Ashburton Grove

Post by jacksparrow »

zhuti_rock wrote:
6POUNDER wrote:mu po ma vrane synin gjinja qe po meritojne vrejtje e besa edhe perjashtim prej ktuhit nuk po hane veq pse paskan shoqni ne administrate te forumit

shahen nanat si han kuj une ni kiks e baj me japin vrejtje po nejse kuj pi han jebiga i thojne ksaj pune bani qka te doni

op shume sen i vertet rast i fundit verejta per berati_rock smu dok e arsyshme hic qe ka shume raste te tjera shume ma vecanta po nejse kush o shefi ktu :p


fakt i gjall.....qajo vrejtje e beratit o kon shum e leht...nese vazhdon qai kriter atehere skan me mbet antar mo.....jo qi engjo ket tipin amo shum ke e padrejt qajo.....si pasoj e asej edhe une hongra vrejtje toni...edhe ish kon mir n fillim mi pre sendet e jo toni me mar vrejtje palidhje
User avatar
TheForgotten
Administrator
Posts: 3097
Joined: Sun Feb 06, 2005 7:39 pm
Location: LOSTpedia
Contact:

Post by TheForgotten »

paj tipave si ti, duhet diqysh me ja bo qefin, ndryshe ski qysh i hek qafes. kshtu qe ta bona edhe ty rrafsh.

e per oferten, so poblem, jena pi dy vendeve t'ndryshme, kshtu qe duhet me gjet naj vend ku me u pa ;) ose ndoshta edhe dal ma frik andej ka ti, edhe t'kallxoj me pm, a ta boj ni zo ;)
User avatar
6POUNDER
Posts: 5966
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:24 am
Location: Prizren, the Greater Albania
Contact:

Post by 6POUNDER »

TheForgotten wrote:paj tipave si ti, duhet diqysh me ja bo qefin, ndryshe ski qysh i hek qafes. kshtu qe ta bona edhe ty rrafsh.

e per oferten, so poblem, jena pi dy vendeve t'ndryshme, kshtu qe duhet me gjet naj vend ku me u pa ;) ose ndoshta edhe dal ma frik andej ka ti, edhe t'kallxoj me pm, a ta boj ni zo ;)


veq vendin edhe kohen :wink:

kesh tu harru edhe ni send

ski qka me ban qef njeri se krejt qeky forum e kane pa qe po mani ane sidomos ti edhe honey
me ato bani qef vetit se prej meje nuk fiton kurgjo qe me ban qef
admin
Administrator
Posts: 77
Joined: Fri Dec 12, 2003 10:21 pm
Contact:

Post by admin »

6pounder krejt vrejtjet ti hjeki bre veq gojen mbylle mos ban panik se sosht nevoja, as mos u mundo tejeter her me na rrejt se nuk jemi ka hajm bari ktu na i dim krejt senet edhe e dim qa jemi tu ba, tan kohen e ke nguc ponen me kolegt e tu, normal qet shan jo pona po gjdo kush tshan kur ta ngacmon

jacksparrow punen e beratit do ta zgjidhim se shpejti.

soprano ,alshama sa ma pak folni.

soprano banu ma tolerant ndaj antarve.
User avatar
kInaree-
Posts: 623
Joined: Sun Sep 24, 2006 3:00 am
Location: PrIsht1n
Contact:

Post by kInaree- »

en rs mas shumti po ma vran synin qe njerzit po munohen kishe mu kon une edhe pse do per naj tem ose naj pytje qe po bohet kta menihere kcejn jo so qashtu jo kshtu ama mendimin e vet e ka edhe qikjo tem e vitit te ri zoti na rujt em lodhet edhe spo dini sen se me kon me bo naj pytje ajde adje thot
User avatar
Al-Shama
Posts: 3436
Joined: Mon Mar 01, 2004 9:53 pm
Location: n'shpi!

Post by Al-Shama »

admin wrote:6pounder krejt vrejtjet ti hjeki bre veq gojen mbylle mos ban panik se sosht nevoja, as mos u mundo tejeter her me na rrejt se nuk jemi ka hajm bari ktu na i dim krejt senet edhe e dim qa jemi tu ba, tan kohen e ke nguc ponen me kolegt e tu, normal qet shan jo pona po gjdo kush tshan kur ta ngacmon

jacksparrow punen e beratit do ta zgjidhim se shpejti.

soprano ,alshama sa ma pak folni.


soprano banu ma tolerant ndaj antarve.


nuk po pajtohem aspak

separi per mos me u anku une po m'doket qe liri te tepert i keni dhan Sopranos qe sjellet qysh ti teket me anetar...
me sa e di na ketu jemi me dhan mendime te ndryshme e askush nuk mendon njejt per ato ky nuk pati nevoj jo 1 here po disa here me mi fshi postimet e mia per shkak se vet nuk beson ne menyren qysh une besoj... A ASHT FERR KJO ?
E dyta perderisa une ankesat i kam te arsyeshme nuk ja nevoj me thane fjalen SA MA PAK FOLNI kurgja ma shume se une nuk ke qe te dy jemi krijesa te Allahut keshtu qe mjafton te bajme sqarime ne menyre te arsyshme !
E treta njemend kur dikush meriton vrejtje nuk po ipet gjithmon e kunderta po ndodh... nese don i nderuari ADMIN une te japi fakte se nuk shpifi une prej vetes...


me t'mira !
User avatar
DeSeRtRoSe
Posts: 886
Joined: Thu Aug 24, 2006 3:53 pm

Post by DeSeRtRoSe »

SOPRANO wrote:kqyr ti bukuroshe,hera e fundit qe po foli qetu me ty...nese vazhdon me shku kunder meje,ki me fluturu prej forumit...kujdes shum tash e mas...per frajer jam un ktu...

...nese don debate fetare,dil be qik prej ktij forumi...qka ki hi ne kit forum mas pari ku se gjen veten...vet avatari yt sperputhet kerkah me kit faqe...kqyre niher firmen,marre duhet met ardh...ki hi ashiqare me provoku...ROCKSONTE...ESHT FAQE TOTAL QE NUK PERSHTATET ME AVATAR TONDIN,AS ME FIRMAT TUA...QYSH MORE PO MUNI ME BO QESI SENE,EDHE PO LYPNI LIRI TE SHPREHURIT...A JE MIR MORE TI...ME HI UN NE FORUM TE QETNIKAV,EDHE ME QIT NE AVATAR ISA BOLETININ,OSE MIC SOKOLIN,EDHE ME QIT TE FIRMA NAJ THENIE TE TYNVE,ATHU SKOM HI UN ASHIQARE ME PROVOKU NE AT FORUM?ATHU A SME KISHIN PERJASHTU AUTOMATIKISHT? EDHE TI KI FTYR,ME FOL PER LIRI TE SHPREHURIT? A SPO JU MJAFTON SE E KENI BO MUT BOLL KSAJTE,VEQ HALA PO DONI ME VAZHDU...OJ QIK,PO SHIHESH JE E PAPJEKT,QU SHKO PROVOKO NAJ KUN TJETER...E LENA RAHAT PASH KREJT...

FLM...MOS KTHE SE TA AVULLOJ POSTIMIN...


Deri tek adminat e RS.

Ju kisha pyet a e keni shqyrtu nje pergjigje te tille nga moderatori qe e keni caktu?
Une e di se krejt ju keni edhe pune tjera, e nuk mundeni mi shqyrtu krejt rastet individuale, por arsyeja qe po ju drejtohem eshte se ky 'moderator' i juaj mu ka kercenu se nese i pergjigjem do t'me largojka prej forumit.
Ju lutem, ku e merr ai te drejten me ma ndalu lirine e te shprehurit dhe me mu kercenu ne ate menyre??
Plus asaj, me akuzon se une pasna hy ketu me provoku?!?
Dhe per krejt ket bazohet ne avatarin dhe nenshkrimin tem?? :o
Ky person si duket ka problem me veten dhe gjithcka ketu i duket se eshte kunder tij...pse ai nuk eshte musliman, ketu 99 % te anetareve jane te ketij besimi dhe nuk besoj se avatari apo nenshkrimi jem ia vran dikujt syrin. Ani cfare shembulli ka parashtru :o

Edhe mu ma vrajne syrin shume nenshkrime dhe avatare satanike, po a mos i kam than dikujt mi hjek se jane provokuese per antaret tjere qe jane ne shumice???


Sa e di, moderatoret duhet ta kryejne punen e moderimit ne forum..kur ka ndonje 'zjarr' me shuajt ate dhe jo mi vnu ma shume flake..dhe ky moderatori i juj pikerisht ket pe ban, veq cka po shtyn flake..Nuk ka problem vetem me mu, por edhe me shume antare tjere qe jane ndryshe nga ai, kryesisht qe jane musliman te mire..

Pikerisht shkaku i ketij moderatori, shume anetare tjere te mire jane terhjek nga ky forum dhe nese vazhdon keshtu, do te terhiqen edhe tjere dhe do te mbesin nje pakice, te cilet nuk do te kene më tema te mirefillta per me debatu..
Shumellojshmeria e mendimeve eshte ajo cfare ben nje forum te jete me terheqes per anetarte dhe jo njemendesia si ne kohen e komunizmit..!
Por, si duket dikush akoma sheron komplekse ketu dhe assesi te pajtohet me realitetin qe eshte ndryshe nga ajo cfare deshiron te jete..

E pashe se edhe ju ja kishit terhjek verrejtjen mu kon ma tolerant me antarte.

Ju falemnderit per kohen dhe vemendjen tuaj..

Me respekt...
User avatar
Artan
Administrator
Posts: 3457
Joined: Wed Dec 17, 2003 12:52 am
Location: RockSonte.com
Contact:

Post by Artan »

qellimi sopranos osht mos me i perzi temat me fej se kto po ndodhin pi sho edhe une e pi shohum krejt e per qato eshte ka lufton soprano mi lan temat e pasterta mos mu deviju temat menjeher ka feja, edhe ju kisha lut sa ma pak me diskutu per fe ose me perzi fejen ne tem, kur bahen qeto soprano ka mu kan perfekt ne si staf folim me sopranon edhe kqyrim.. veq ju kisha lut sa ma pak fe ne forum mos tshkon gjdo tem ka feja, nese osht e domosdoshme, per mos mi prish temat tjera dot detyrohemi me hap rubriken e re per religjione.
User avatar
DeSeRtRoSe
Posts: 886
Joined: Thu Aug 24, 2006 3:53 pm

Post by DeSeRtRoSe »

Ma merr mendja se asnje antarë ketu, nese jep nje mendim qe ka baze ne fe, nuk e ben ket me qellim per me provoku..perkundrazi..ai/ajo vetem shpreh mendimin nga kendveshtrimi i vet, tjetri nga kendveshtrimi tjeter dhe ne kete rast edhe debatohet..

Nuk e di pse atij nuk po ja vrajne syrin ata komente qe permbajne satanizem apo ateizem (apo edhe krishterizem), por reagon vetem kur eshte ne pyetje Islami. Kjo eshte nje anshmeri e qarte dhe shumica e anetareve e kane verrejt ket, ndersa ai para juve mundet mu arsyetu qysh te don, por faktet flasin ndryshe.

Nejse, se s'po du me ju lodh ma shume, por vetem do te shtoja se mbeshtes mendim/propozimin qe ta hapni rubriken e religjionit.

Me t'mira...
User avatar
Artan
Administrator
Posts: 3457
Joined: Wed Dec 17, 2003 12:52 am
Location: RockSonte.com
Contact:

Post by Artan »

vetem ju kerkojm tna jepni koh, mendoj qe smendoni ju qe jemi na robokopa, gjdo sen regullohet.
User avatar
berati_rock
Posts: 1469
Joined: Sun Apr 02, 2006 6:57 pm

Post by berati_rock »

do pyetje palidhje
Locked