F.C Liverpool.

Gjithcka per football
Massive Attack
Posts: 762
Joined: Wed Aug 18, 2004 1:00 am
Location: in limbo

F.C Liverpool.

Post by Massive Attack »

Shprehni opinionet tuaja dhe risite ne kete teme lidhur me FC liverpool nga Anglia.Formacioni,Lojtart,Strategjia krejte qetu mujna me i shkemby mendimet.
Per kete sezone liverpoolin e shoh ne finale me milanin.
GO liverpool.
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Post by Gambino »

Valla se di per Mu liverpool eshte ekip shum shum i mir te une eshte i 3ti ne list ;) dmth i 1.Juventus 2.Palermo . 3.Liverpool edhe pse se meriton te 3tin ama qe :)
User avatar
BurnOut
Posts: 7755
Joined: Thu Nov 25, 2004 8:18 pm
Location: 038

Post by BurnOut »

liveri a shum ekip i fort teper sidomos e kan te fort Gerardin
User avatar
NR
Posts: 3647
Joined: Sat Dec 27, 2003 1:18 pm
Location: n'Vendodhje
Contact:

Post by NR »

Hmmm i kom do video te BAROS-IT Massive hehehehe
User avatar
caR|iTo
Posts: 3184
Joined: Mon Oct 18, 2004 2:22 am
Location: Big Mitrovica - ThE bOrN CiTy oF RoCk
Contact:

Post by caR|iTo »

ahhh bre Liverpool (K) . . .
User avatar
SOPRANO
Administrator
Posts: 12039
Joined: Thu Jun 17, 2004 3:04 am
Location: tu plepi

Post by SOPRANO »

LIVERPOOOOOOLLLLLLLLL IS THE BESTTTTTTT
User avatar
ROSSONERO
Posts: 1902
Joined: Fri Jan 07, 2005 8:25 pm
Location: Prishtinë !!!
Contact:

Post by ROSSONERO »

Valla shumë kam qejf me fitu nesër mbrëma kundër Chelsea-t edhe mi tregu atij pederit Mourinhos se nuk jeni për finalen e CH.L. Inshallah fiton Liverpooli se boll kam qejf me e taku n'finale me Milanon.
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Post by Gambino »

ahahahhah oo Chelsea Champion bre nejse me than une e kam marak liverpoolin ama chelsea u tranu dishka ket vit edhe ma mer mendja Champion..... Eedhe paramendone sezonen e ardhshme kaaa kur tju kthehet Crespo , Huan Sebastian Veron . eu eu eueue po skame pass bir nanen qe e mun at ekipp :S
User avatar
ROSSONERO
Posts: 1902
Joined: Fri Jan 07, 2005 8:25 pm
Location: Prishtinë !!!
Contact:

Post by ROSSONERO »

Sa i përket Crespos :lol: :lol: :lol: mbetet në A.C.MILAN. Nëse nuk të vie mërzi ta ofroj websajtin me pa :lol: :lol: :lol: . A po të djeg që nuk e keni në mesin tuaj a :!: Finalja :arrow: A.C.MILAN - Liverpool. Edhe me shiku realitetin keni ra ju disa - e A.C.MILAN po hec para hahahahahah :arrow: tu ja pas inati ju edhe tu e nem mos po humb :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Post by Gambino »

Nuk e di Crespo sa e di une eshte huazu nga chelsea ne milan tashti a mbetet a jo ato vetem Morinho e din ;) edhe nkofse e shet mir ja ban se edhe kshtut send si vyn :D ma mir e blen naj sulmus trent :)
User avatar
NR
Posts: 3647
Joined: Sat Dec 27, 2003 1:18 pm
Location: n'Vendodhje
Contact:

Post by NR »

si psh Inzaghin ahahahahahahhahahahahahhahaha ahhahahahahaha :shsmile: :shsmile: hahahaha ose une e kisha ble Cassano-n
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Post by Gambino »

qy qy ata sta mer fal meja dhan ;)
User avatar
ROSSONERO
Posts: 1902
Joined: Fri Jan 07, 2005 8:25 pm
Location: Prishtinë !!!
Contact:

Post by ROSSONERO »

E knaqe tash Gambino e hajt. Tema është për Liverpoolin e jo për Inzaghin. Edhe - mos harro se pikrisht ti je ai që para do kohe n'temën e Juventusit e ke pas qit n'foto edhe Inzaghin. Pipo është legjend - mirpo koha e bën të veten. Deri sa ishte në Juventus gjith ka qenë golashenues më i mirë se sa Del Piero dhe gjith ka qenë mbi të me gola për ate edhe e ka blerë A.C.MILAN. Mirpo tash luan në ndonjë skuadër tjetër edhe për ty nuk bën, njejtë sikur unë nesër po ta shihja Shevchenkon në ndonjë skuadër tjetër edhe të them nuk vyn send. Golat kyç vitin 2003 që e dërguan në Finale të Ligës së Kampionëve kan qenë të Inzaghit si kundër Ajax-it, Bayern.M. dhe shumë skuadrave tjera - po ju si duket keni probleme me memorien dhe nuk i mbani në mend gjërat - apo ia futni si u konvenon juve. Nejse..... uroj që në të ardhmen mos të flisni njejtë edhe për Del Pieron - me që e ardhmja e tij në Juventus nuk është tepër e sigurt :!:
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Post by Gambino »

hmm ROSONERO a mos i ke gabu personat?????? kqyre gjaje qato edhe qitma se une spe disha qe kam qit une najsend per inzagji a qysh eshte ??
mos ja trus palidhje une ati ja kam inati se zdin me lujt amater eshte te ti po thu tashti une kam qit dishka per ta nejse nejse gabim nashta kqyre hallakkat mir ku kam qit a nashta i ke gabu personat ...
User avatar
ROSSONERO
Posts: 1902
Joined: Fri Jan 07, 2005 8:25 pm
Location: Prishtinë !!!
Contact:

Post by ROSSONERO »

Jo valla hiq gabim nuk jam. Cka me hallakat - kur i kan fshi krejta temat që kan qenë më herët. Ne të gjithë e dijmë që vetëm ti na mbush këtu rubrikat me foto të Juventusit. Shiko kshyri ti pak - ato fotot tuaja edhe e sheh Pipon me dresë të Juves. E urren sepse ja ka ngul Juventusit - për ate, se deri sa ka qenë në Juventus ka qenë goleatori më i mirë. me që ti thua se është amater - atëher unë po të pyes ty :arrow: çfar shkolle të futbollit paska Juventusi :lol: :!:
Sa për fund mos i bën baltë përpara vehtes kur nuk e din as historikun e skuadrës tënde të zemrës. Edhe mos e harro qat porosinë më herët - për Del Pieron - sepse njejtë ke me fol vitin e ardhshëm edhe për të :!:
Post Reply