Barça,skuadra më e popullarizuar në Europë

Gjithcka per football
User avatar
SprinT
Posts: 4307
Joined: Wed Aug 08, 2007 4:31 pm
Location: Deutschland

Re: Barça,skuadra më e popullarizuar në Europë

Post by SprinT »

John Lennon wrote:
SprinT wrote:o David Gilmour per barcelonnen sidomos nqit koh qe e bon futbollin ma te bukur per sy le qe e dojn krejt po edhe fmia 2 vjet thot jom me barcen .. per juven jon qata tifoza qe jon pak ma te moshun edhe qe e kan desht ne vitet ma heret se nuk ka mo juve as 1 tifoz te ri nuk mun e fiton veq qa i largohen .... kto statistika jon te evropes ku osht hap webi edhe kan votu prej krejt evropes per 24 or ... un jetoj ne gjermani edhe ka te sillna neper qytet shoh njerz me ndresa te barcelones me te kallzu drejt si vllaut spo te rrej hiq hale sum ka ra rasti me pa ni njeri me ndres te juves-romes-interit. apet liga angleze pak ka diqka se italia u ra shum edhe jo veq prej europinave po edhe vet prej italianve ... kqyri stadionat ka sa veta i ki nta ka 20 mi
leji pordhatt...bash pordhat lejiii..se ma nacionalista se gjermant ska..i ki pa 2-3 veta prej se ki shku..
nije kta prej kosve mkallzon mu sa njerz i kom pa .. po qishtu shiptari gjith tuj e lshu baglen si bollica u met qishtuuu su kan jeta e tina kurr jasht kosves i kallzon dikujt diqka per vene qe i sheh veq ne TV.
User avatar
John Lennon
Posts: 4138
Joined: Fri Jan 09, 2009 8:39 am
Location: tu shpija...

Re: Barça,skuadra më e popullarizuar në Europë

Post by John Lennon »

oj sprintushe..prej se je dal pi katunit tond,je shku ngjermani, je bo deutscher man..yeah yeah..
User avatar
SprinT
Posts: 4307
Joined: Wed Aug 08, 2007 4:31 pm
Location: Deutschland

Re: Barça,skuadra më e popullarizuar në Europë

Post by SprinT »

John Lennon wrote:oj sprintushe..prej se je dal pi katunit tond,je shku ngjermani, je bo deutscher man..yeah yeah..
bile un u bona dola naj her prej katunit tem e pash boten ti vazhdon dhe do te vazhdosh vetem per mes Tv te kesh qasje ne to..


Shyqyr bile qajo IPKO e KUJTES ju pshtun pak me futboll se perime veq Livescore mi kqyr lojt
Post Reply