Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Gjithcka per football
User avatar
Mr.Exorcist
Administrator
Posts: 1820
Joined: Tue Feb 10, 2004 10:41 pm
Location: 029/
Contact:

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by Mr.Exorcist »

lshime ka me pas normal po ofendimet se nxejn temen ato t`bojn perqarje me antar..
cimi_rhcp
Posts: 5040
Joined: Sat Sep 09, 2006 4:00 pm
Location: Capital

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by cimi_rhcp »

shum mire qe po doni mi respektu kto rregulla.

Qe po ta shkruj njo edhe po ta boj me ngjyre, qe me marr si ALERT ashtu:

Sa i perket postimeve te njejta edhe ofendimeve, te tema FC Internazionale cdo i dyte antar e sidomos ata te Juventusit shkrujne: q**** shkijet e nanes, q**** stankovicin e ku ta di plot sene tjera, thu ti qe ekipi osht i Kosoves, si me pas financu na! :lol:

terhjekjav vrejtjen se fort po ma gjigavin e sun pi duroj per bese. po pritoj bilem me diskutu, se osht hera e 100-nt.

besoj e merr ne konsiderim kta, pres me ndermarr diqka! :arrow:
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by Gambino »

aneurysm wrote:ke ni rregull qaty "Ndalohen postimet e njejta"

e nese une kam njojtin menim me dikon p.sh thom ka me fitu Juventusi si ni postim tjeter,,mu po mu dashka me ndrru mendimin a?!? :?: :!:
rregulli osht i njeti person mos me i bo postimet 2 her apo 3 ku ta di une se ti me perkrah tjeter kon nuk ka lidhje po ti vet personalisht me bo 2 apo 3 postime nuk bon besoj se jom i kjart
Clavicula wrote:jo qe dicka, amo qysh pe shof, une tash na te futbolli po deshka me fol per futboll si te ajo tema qe ja urojm ditelindjen dikujt ose kur vjen naj anetar i ri.
Shkurt ne qeto rubrika duhet mu kan ma nxet, se ky osht rivaliteti sen qe ju po doni me zhduk edhe jom kunder. njerzia rrehen e gjithcka bojne naper stadiume se osht atmosfera qasi soji be daj, e edhe k'tu duhet me pas leshime.

e ty gambine urime posti e mos i tolero fort biankonert se kemi me ne nejt gati :mrgreen:

* Ndalohet dalja jasht temes (nket rregull une pe shof qe pa dal jasht temes nuk jetohet ktu ska mundeni me dal jasht temes nese dikush fol najsend e ti duhet patjeter me ju pergjigj po jo gjithmon me dal jasht temes per sende te kota edhe me fjal pista se denohesh automatikisht nese te nxo )

ndoshta rregulli osht i kjart a? :D
cimi_rhcp wrote:shum mire qe po doni mi respektu kto rregulla.

Qe po ta shkruj njo edhe po ta boj me ngjyre, qe me marr si ALERT ashtu:

Sa i perket postimeve te njejta edhe ofendimeve, te tema FC Internazionale cdo i dyte antar e sidomos ata te Juventusit shkrujne: q**** shkijet e nanes, q**** stankovicin e ku ta di plot sene tjera, thu ti qe ekipi osht i Kosoves, si me pas financu na! :lol:

terhjekjav vrejtjen se fort po ma gjigavin e sun pi duroj per bese. po pritoj bilem me diskutu, se osht hera e 100-nt.

besoj e merr ne konsiderim kta, pres me ndermarr diqka! :arrow:

kto njeri e kam parasysh mos u bo merak se une sot mengjes editova shum postime ne do tema po ka hala e dij qe ka per qato i lus gjith qe diqka negative apo jash ttemes i lus me raportu te buttoni ne te djathten qe pe shihni po mundeni me pa ne signaturen tem :) poashtut eh kaq :D

flm gjithve per urimit e besoj qe kemi me respektu njoni tjetrin :)

met mir
cimi_rhcp
Posts: 5040
Joined: Sat Sep 09, 2006 4:00 pm
Location: Capital

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by cimi_rhcp »

thnx, pune shum shum te mbare ;)
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by Gambino »

dhe dua ti falenderoj te gjith qe po raportojn tasht edhe ne te ardhmen ishalla vazhdon kontributi juaj :D


hajde met mir
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by Gambino »

edhe lus te gjith tifozat e juventusit qe te kan pak respekt prej tasht per njoni tjetrin mos mendoni qe juve fan osht moderator tasht e juaj osht rocksonte une e dij qe ju um doni une ju dua po gjith jan te barabart per mu tasht :) sa i perket ne rocksonte po ne msn osht tjeter histori :P
User avatar
godsmack
Posts: 1663
Joined: Wed Feb 02, 2005 11:11 am
Location: Ferizajuuus

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by godsmack »

dennis mvjen mir qe ki fitu mandatin per moderator :D po je AKR :P ;) urime ;)
User avatar
The Green
Posts: 4079
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:59 pm

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by The Green »

tash nime fjala "r@k" s'lejohet me perdor vetem me sha dikon, nashta kshtu bon se shiptar jena.

ps. ma ka thi r@kin sot qekjo loje, a bon?
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by Gambino »

nuk po di qka je tu fol haver ku o fjala ktu
User avatar
Menti
Posts: 5744
Joined: Sun Sep 05, 2004 4:10 pm
Location: Furizaj

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by Menti »

ky djali e ka fjalen qe nape tema t`fubollit me fol pateklif ashtu pa cenzur e jo me cenzuru edhe sportin se njeri kur ta do i ekip qartet xxx blla blla amo antart oj mi sha edhe une per qet sen jom qe antart mes vete mos mu sha

edited by mod ( jo ksi fjal)
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by Gambino »

rregullat jan rregulla per ket send mundeni me bo kerkes ne stafin e rocksontes sa jam une ktu qashtut qysh jan qashtut kan me qen po ndonje ndryshim ju lajmroj a une do ti pys adminat reth ksaj
User avatar
hp11
Posts: 7415
Joined: Tue Apr 08, 2008 7:09 pm
Location: n'protesta

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by hp11 »

me ni aspekt shum mir u bo se ka pas fyerje te shumta ne rubriken e sportit sidomos te rubrika e futbollit amo duhet kapak tolerime se sporti shkon edhe me t'shajtne se kjo nuk eshte teme e kultures ose e gjuheve po eshte fuitboll edhe ku ka sport ka edhe huliganizem edhe fjale te ndyta.
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by Gambino »

edhe niher po perseris se per ket pun do te bisedoj me adminat dhe do tju lajmroj po nese nuk ka ndryshime ateher ju lus fjalt e ndyra me i lan se qka shof kame editu
User avatar
hp11
Posts: 7415
Joined: Tue Apr 08, 2008 7:09 pm
Location: n'protesta

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by hp11 »

ok edhe un po thom qe rregullat bash super jan,edhe un nuk shaj amo qe tha santana t'shan dikush qe ski qare pa ja kthy :mrgreen:
User avatar
MaNgupja_nR1
Posts: 7435
Joined: Sat May 13, 2006 1:27 pm
Location: KingstonTown

Re: Rregullat e reja ( lexoni se ska mandej pse? )

Post by MaNgupja_nR1 »

Denis koke bo golema pordha :G.
Post Reply