a ja kish vlejtë??

Moderators: Beka Floyd, bg82, username

Post Reply
zerinnaa
Posts: 87
Joined: Sun Jan 11, 2009 6:32 pm

a ja kish vlejtë??

Post by zerinnaa »

thjesht kshilll prej juve??a ja kish vlejt me fillu lidhje me nje tip jostabil,i ndan nga nje lidhje 4ter vjet edhe shum i ndjeshem,qysh me hek prej zemres??? :oops:

User avatar
Gu3r||@
Posts: 806
Joined: Tue Aug 10, 2010 11:25 pm

Re: a ja kish vlejtë??

Post by Gu3r||@ »

loqkushe... n'ksi sende sosht mir me mar kshilla se sje ka e mer tipin per neve po per veti, thot njeri me mar kshill n'Ipko per naj pako telefonike, a jo per ksi sende mos ja kaj nonen, mas miri e ki me vendos vet, veq ngje mir deri n'10 para se me vepru. ;)

User avatar
V | a G r a
Posts: 12726
Joined: Tue Oct 19, 2004 5:31 am
Location: Pr!sht!n
Contact:

Re: a ja kish vlejtë??

Post by V | a G r a »

shkoni bashk te mjeku hahaha ,

per mendim tem , ncuk nuk ja vlen , se 4 lidhjet qysh i ka ndrru ato , te ndrron edhe ty me dikend tjeter ...

por qe sinqerisht , mir e ka Gu3r||@ , mas miri me vendos vet .

User avatar
darian
Posts: 1040
Joined: Wed Nov 05, 2008 4:50 pm
Location: .www

Re: a ja kish vlejtë??

Post by darian »

me provu ja vlen gjithe me kusht qe ti i ki te kjarta qellimet tua personale.
edhe vete bre vehten pse tka hi ai njeri ne zemer, nese ka hi per arsye te veqanta ather ja vlen edhe mire tybe.

a nashta te nimon pak kjo kshilla jeme. se kjo kshilla e viagres tybe tka nimu najsen.

zerinnaa
Posts: 87
Joined: Sun Jan 11, 2009 6:32 pm

Re: a ja kish vlejtë??

Post by zerinnaa »

darian wrote:me provu ja vlen gjithe me kusht qe ti i ki te kjarta qellimet tua personale.
edhe vete bre vehten pse tka hi ai njeri ne zemer, nese ka hi per arsye te veqanta ather ja vlen edhe mire tybe.

a nashta te nimon pak kjo kshilla jeme. se kjo kshilla e viagres tybe tka nimu najsen.

flm shummm!!! pra the second chance :'(

User avatar
SatanMyMaster
Posts: 154
Joined: Tue Apr 13, 2010 2:27 pm
Contact:

Re: a ja kish vlejtë??

Post by SatanMyMaster »

JO asesi, mund te pesosh nga ai. Nuk e di se cka te terheq tek nje person kur e di se eshte jo stabil, pra sikur me blere nje kerr qe eshte i prishur dhe pastaj me u ankuar se pse nuk eshte ka ec.

User avatar
V | a G r a
Posts: 12726
Joined: Tue Oct 19, 2004 5:31 am
Location: Pr!sht!n
Contact:

Re: a ja kish vlejtë??

Post by V | a G r a »

me psu edhe keq hmmm , sikur ai tipi qe ja ka shpraz alltin midis prishtine gruas te vet :D

qkas mban toka :o ...

kap gjaje ni djal stabil moj , ka tulifare , sod askush nuk hjek per dashuri , bile mund te gjesh njerz shum te sinqert , ce skan pas asnjeher asnje dashnor / apo dashnore , ki edhe virgjiin :lol:

mos e ndegjo darianin , se te shtin laknav ky :mrgreen:

zerinnaa
Posts: 87
Joined: Sun Jan 11, 2009 6:32 pm

Re: a ja kish vlejtë??

Post by zerinnaa »

SatanMyMaster wrote:JO asesi, mund te pesosh nga ai. Nuk e di se cka te terheq tek nje person kur e di se eshte jo stabil, pra sikur me blere nje kerr qe eshte i prishur dhe pastaj me u ankuar se pse nuk eshte ka ec.

besoj qe ke shum tdrejt,flm :oops:

Letra
Posts: 63
Joined: Sun Jan 08, 2012 2:51 am

Re: a ja kish vlejtë??

Post by Letra »

tema egziston

User avatar
6POUNDER
Posts: 5965
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:24 am
Location: Prizren, the Greater Albania
Contact:

Re: a ja kish vlejtë??

Post by 6POUNDER »

zerinnaa wrote:thjesht kshilll prej juve??a ja kish vlejt me fillu lidhje me nje tip jostabil,i ndan nga nje lidhje 4ter vjet edhe shum i ndjeshem,qysh me hek prej zemres??? :oops:me shku te kardiologu

Post Reply