Gjyqi që tronditi Amerikën

Artikuj te ndryshem nga shtypi ditor

Moderators: Beka Floyd, SadButTrue, bg82

User avatar
6POUNDER
Posts: 5966
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:24 am
Location: Prizren, the Greater Albania
Contact:

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by 6POUNDER »

gice gice ;)

qy qa kom gjet :o
http://www.youtube.com/watch?v=NkCmwkElhhs
se kom dite qe din me knu more xhuxh
une nashta jom fmi me vjet, po ti je me trup
edhe katunar jom, po boll qe prej drenice nuk jom
ja jaran une frajerat e tu si shti ne shpi, te une mashqit geya skan qka lypin, sjom une tolerant qysh menon ashtu, edhe plus shume xhuxhofobik jom, edhe ashtu kshtu te bjen larg se ty veq ne ekskurzion kur te bine me klas te bjen me ardhe knej pari se nuk te lon te prindt me udhtu vet
ani paragjykimi jem nije more klincin kishe une po kom paragjykime, haj medet haj

idoll mki :wink:
lshoma **** se varr ma ke bo
User avatar
darian
Posts: 1040
Joined: Wed Nov 05, 2008 4:50 pm
Location: .www

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by darian »

njeri tu u bazu veq ne fe bohet idiot.
User avatar
rock_boy18
Posts: 5437
Joined: Sun Mar 04, 2007 12:24 pm
Location: n'Mitrovicë

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by rock_boy18 »

6POUNDER wrote:gice gice ;)

qy qa kom gjet :o
http://www.youtube.com/watch?v=NkCmwkElhhs
se kom dite qe din me knu more xhuxh
une nashta jom fmi me vjet, po ti je me trup
edhe katunar jom, po boll qe prej drenice nuk jom
ja jaran une frajerat e tu si shti ne shpi, te une mashqit geya skan qka lypin, sjom une tolerant qysh menon ashtu, edhe plus shume xhuxhofobik jom, edhe ashtu kshtu te bjen larg se ty veq ne ekskurzion kur te bine me klas te bjen me ardhe knej pari se nuk te lon te prindt me udhtu vet
ani paragjykimi jem nije more klincin kishe une po kom paragjykime, haj medet haj

idoll mki :wink:
lshoma **** se varr ma ke bo
qito yllat e kan fjalen GRUN a po ... ap ap krejt femra qka i ki nshpi e qe i ngjeh varr ti boj un :wink:
kujt pi han prej cilit vend je ti more katunar , a tash veq se drenica afer mitros e pe permend a khaaaa katunari i killaft as me bo fore sdin , si qik bali
un thash 'ATO' mos u mundo edhe niher po thom fjalt mi ndryshu per me nxer NI FORE T'KILLAFT
ti gajlen mu po ma man a ?? tash edhe peder na dole katunar , ma mir po dishe ti per mu se vetvetja jem more :lol: :lol: :lol: :lol: khaaa rast per studim je ti RAST I ROND
qfar k** idolli po mos e dhij o mut i lym , lsho ujin se eraaaaaa :x
User avatar
6POUNDER
Posts: 5966
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:24 am
Location: Prizren, the Greater Albania
Contact:

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by 6POUNDER »

paaaa kqyre more rocco siffredin pej drenice papapapa na kan kallxu qe je sex machine, qa me bo qe se plotcon moshen, gjatsine trupore edhe orientimin sexual per me hyp ne bus per me ardhe ktu ne katun, e pej tastiere ne drenice atje kollaj qin o nazim bllaca trim mi trima
rrak tak drenicak e han kkarin per merak

shprehu se shek 21 te lejohet edhe me kushtetut

qysh spo na prehen rruget najher, e me te kallxu une qka qin ti e me ti qi ato 700 familje me te gjall e me te vdekun me te shkurtu edhe per nja 10 cm me ti qi ata rob, tqifsha shtrumfin e kkarit


m'adhuron, ki qef mu kon si une ;)
User avatar
rock_boy18
Posts: 5437
Joined: Sun Mar 04, 2007 12:24 pm
Location: n'Mitrovicë

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by rock_boy18 »

o bal vet ki thon qe vjen ne mitrovic pse spo vjen :D se nese vjen sje para monitorit je para meje o mut, sa ja lehteson vetit qaq ma zor ki me pas me mu kit sen mos e harro o katunari i K**** se ju katunart jeni msu mi ja lehtesu vetit me thon po more aj kshtu aj kshtu , ju gjykoni e paragjykoni prej 1000 km katunari i flliqt i padijshum e i pa kulturum ... gjynah ajo qik me fitu kit kultur kur t'hin nforum shahet ja bon " ta q**** kta e ata * e na sbojm zo se pe dim sperma e kujna osht :D ... mu marre mkish ardh mi bo kto postime qe ma von me mi lexu thmija jem ncncnc katastrof more katunar qysh smendon hiq ma larg po veq 10 min ma von qata edhe thu 'kur vi e kur vi' , po hajde oj kurv hajde se para ki mem pas si te zhdryp ne mitrovic o majmun , o magjup

apet pot thom mos mi shtramav fjalt sa per me lshu ni FORE T'LODHT o majmuno

ehh tisha kon drenicak t'k**** sjom , mkishe pa nshpi aty para teje ta kisha qi familjen qysh the ti RRAK TAK :)

" mo mangsie jeme e diturise me ka gjet ni pune qe me lejon me kon pasiv edhe plus mu pagu mire " qfar profesioni ki o qyrr me nejt para pc's 24 or a ??? more bal more bal , fb RS u myte tu nejt n'to po nejse the edhe vet profesion e paske , nashta je me te meta e sta prishin qefin tjepin pare per mu knaq para pc's mu shajt me njerz qe si ngjeh e merr pare mendon qe je ne pun PASIVE (pra 24 or npc)

inshAllah Allahu se sprovon kerkon si ty kshtu se gjynah i martum e badihavgji me pas koh mu sha me tjert minut mas minuti :) un apet po arsyetona :D po ti se pe bon veten horr po rasesh nkurth krejt komplet o majmun o magjup !!!

si ti a ... ? lexo niher qka thash , ëëë as ata qe flejn n'rrug skishin pat qef mu kon si ti !

ajt tash BAJU
User avatar
6POUNDER
Posts: 5966
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:24 am
Location: Prizren, the Greater Albania
Contact:

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by 6POUNDER »

kishe dhont shpirt mu kon si une ;)
krastavec e po te dokna une gargamell mi njek gjugjat ton diten a, ngaj ne drenice e ngaj anej e knej, kosova o e vogel na prehet rruga herdo kur, une kesh ne mitro e kqyra at far festivali po tybe as qe te kom lyp se as qe me ka interesu me te gjet more plesht, po edhe me pas dasht problem o kon ne ton at turm me gjet njerin 30 cm :S, u tuta mos pi thirr dajt drenicak qe i ki :P
kuuuu qa koke rrite more ti a je tu punu edukatore najka a qe po din kaq mire
ani kuku kur po thu kisha qi a din qysh pom vjen nifar e keshne hahahahahahahahaha, e more lop, bama ti gajle une jeten teme e kom qite ne shina tash mirrna me cipiripa si ti edhe ja u jap kkarin gojes

te ka pas kallxu njoni, a e bon men qe dikur mas 10 vjete kurr te rritesh ki me shku ne pr mu regj ne fak, e tani ka do me qi at none se shpesh sillna anej, a sa dushmanin tjeter e ki knej pari, sdi a je tu menu

ps : ta kom gjet ni frajer shume po pershtatni
http://goalorientedtraining.files.wordp ... ripper.jpg ni kry ma i madh se ti ish qysh duhet me kon frajeri
User avatar
rock_boy18
Posts: 5437
Joined: Sun Mar 04, 2007 12:24 pm
Location: n'Mitrovicë

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by rock_boy18 »

un mas dy vjete jom n'Prishtine n'fakulltet edhe e shohmi se kush kon pe qin e kush kujt pi bon ball ;)

so ka m'vyn ky,kur pom qohet fort pot qi ty
User avatar
6POUNDER
Posts: 5966
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:24 am
Location: Prizren, the Greater Albania
Contact:

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by 6POUNDER »

rock_boy18 wrote:un mas dy vjete jom n'Prishtine n'fakulltet edhe e shohmi se kush kon pe qin e kush kujt pi bon ball ;)

so ka m'vyn ky,kur pom qohet fort pot qi ty

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nije apet po thote po qij, hahahaha ku din more ti qysh o me qi :lol: :lol: :lol: :lol: qetash vet e pranove qe ki qef ne mashqi masi the qe ki qef mem qi :S

a din qa me dhezi, rrokboj, quni qe te rrok per kkari

ta kom lakmi sa vetbesim te rrejshem ki a :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
rock_boy18
Posts: 5437
Joined: Sun Mar 04, 2007 12:24 pm
Location: n'Mitrovicë

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by rock_boy18 »

ose rrokboj qunit qe ja rrokin
User avatar
6POUNDER
Posts: 5966
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:24 am
Location: Prizren, the Greater Albania
Contact:

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by 6POUNDER »

prit pra ta marr ni mikroskop edhe ni pincet, edhe qe po ta boj qefin veq flej rahat
User avatar
rock_boy18
Posts: 5437
Joined: Sun Mar 04, 2007 12:24 pm
Location: n'Mitrovicë

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by rock_boy18 »

6POUNDER wrote:prit pra ta marr ni mikroskop edhe ni pincet, edhe qe po ta boj qefin veq flej rahat
nuk thash kape tondin
User avatar
6POUNDER
Posts: 5966
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:24 am
Location: Prizren, the Greater Albania
Contact:

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by 6POUNDER »

rock_boy18 wrote:
6POUNDER wrote:prit pra ta marr ni mikroskop edhe ni pincet, edhe qe po ta boj qefin veq flej rahat
nuk thash kape tondin
edhe une nuk thash po shkoj me marr bager :wink:
User avatar
MadeInKaradak
Posts: 1652
Joined: Thu Sep 07, 2006 3:57 pm
Location: Leading You Toward Hell
Contact:

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by MadeInKaradak »

Her! wrote:Nuk erdha nkurfar perfundimi o zotni. Po fmija lind musliman edhe me ate pasterti qe e ka, qe kurgjo se prish, ai nuk shkon ne xhehnem.
Qielli dhe budallakia skane kufi, per Qiellin kam dyshime kurse per budallakine jo - Albet Ajshtajne.
User avatar
MadeInKaradak
Posts: 1652
Joined: Thu Sep 07, 2006 3:57 pm
Location: Leading You Toward Hell
Contact:

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by MadeInKaradak »

Her! wrote:Nuk erdha nkurfar perfundimi o zotni. Po fmija lind musliman edhe me ate pasterti qe e ka, qe kurgjo se prish, ai nuk shkon ne xhehnem.
Qielli dhe budallakia skane kufi, per Qiellin kam dyshime kurse per budallakine jo - Albert Ajshtajne.
User avatar
Her!
Posts: 1261
Joined: Fri Jul 04, 2008 7:00 pm

Re: Gjyqi që tronditi Amerikën

Post by Her! »

***** **** ********* **** **** ***** *****. E.M
Post Reply