Gruaja me dy vagjina

Moderators: Beka Floyd, bg82, username

User avatar
bett
Posts: 3782
Joined: Mon Nov 26, 2007 7:21 pm
Location: Killadelphia

Gruaja me dy vagjina

Post by bett »

nga dy vagjina te vogla ju ka ba ni vagjin e madh
holy crap edhe qeta e nita :lol: :lol:

Image

Ciklet e dhimbshme dhe të gjata si dhe marrëdhëniet e komplikuara seksuale kanë bërë 28-vjeçaren Lauren Williams të mendojë se me pjesën e saj të poshtme diçka nuk është në rregull sikur do të duhej të ishte.

Lauren nga qyteti amerikan Chingford është frikësuar kur e ka kuptuar se ka lindur me një fenomen jashtëzakonisht të rrallë mjekësor. Ajo ka dy vagjina, dy mitra dhe dy qafa të mitrës.

Pas diagnozës shokuese dhe operacionit, falë të cilit tani ka një vagjinë, Lauren më në fund është duke u kënaqur me jetën dhe bën shaka në llogari të saj.

Në të njëzetat e hershme Lauren nuk ka mundur të supozojë pse disa pozita seksi për të ishin shumë të parehatshme. As cikli menstrual nuk ishte si duhej, prandaj Lauren hamendej se kjo vinte si shkak i implantimit kontraceptiv.

Gjinekologu e ka kontrolluar dhe ia ka përcaktuar diagnozën,– bicornuate uterus, dhe më pas është dërguar në sallën e operacionit.

Megjithatë, kur është zgjuar nga anestezioni doktori i ka thënë se diagnoza ka qenë e gabuar, dhe se ka dy vagjina, dy mitra dhe dy qafa të mitrës. Lauren ka qenë e shokuar!

Vagjina të cilën Lauren ishte duke e përdorur ishte përgjysmë më e vogël se një vagjinë normale, e pas operacionit është larguar pengesa në të dy vagjinave dhe tani Lauren ka një të madhe.

"Kam qenë e brengosur pas operacionit jam bërë me vagjinë të madhe dhe nuk e kam ndier veten rehat të flas për këtë me doktorët", ka thënë Lauren.

Mirëpo Lauren sot bën jetë normale, nuk ka dashnor dhe pranon gjendjen e saj. Edhe pse ka dy mitra, vagjina e saj duket krejtësisht normale dhe Lauren nuk ka frikë të krijojë lidhje të reja me meshkuj.

Nëse Lauren ndonjëherë do të dëshiroj të bëhet me fëmijë, do të duhet të ketë kujdes që gjatë kohës së shtatzënisë të përdorë prezervativë që të mos mbetet shtatzënë në mitrën tjetër, shkruajnë mediat amerikane.//telegrafi.com
User avatar
Evermore
Posts: 4094
Joined: Sun Sep 07, 2008 10:23 pm
Location: Atlas Air

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by Evermore »

bett wrote:nga dy vagjina te vogla ju ka ba ni vagjin e madh
holy crap edhe qeta e nita :lol: :lol:

Image

Ciklet e dhimbshme dhe të gjata si dhe marrëdhëniet e komplikuara seksuale kanë bërë 28-vjeçaren Lauren Williams të mendojë se me pjesën e saj të poshtme diçka nuk është në rregull sikur do të duhej të ishte.

Lauren nga qyteti amerikan Chingford është frikësuar kur e ka kuptuar se ka lindur me një fenomen jashtëzakonisht të rrallë mjekësor. Ajo ka dy vagjina, dy mitra dhe dy qafa të mitrës.

Pas diagnozës shokuese dhe operacionit, falë të cilit tani ka një vagjinë, Lauren më në fund është duke u kënaqur me jetën dhe bën shaka në llogari të saj.

Në të njëzetat e hershme Lauren nuk ka mundur të supozojë pse disa pozita seksi për të ishin shumë të parehatshme. As cikli menstrual nuk ishte si duhej, prandaj Lauren hamendej se kjo vinte si shkak i implantimit kontraceptiv.

Gjinekologu e ka kontrolluar dhe ia ka përcaktuar diagnozën,– bicornuate uterus, dhe më pas është dërguar në sallën e operacionit.

Megjithatë, kur është zgjuar nga anestezioni doktori i ka thënë se diagnoza ka qenë e gabuar, dhe se ka dy vagjina, dy mitra dhe dy qafa të mitrës. Lauren ka qenë e shokuar!

Vagjina të cilën Lauren ishte duke e përdorur ishte përgjysmë më e vogël se një vagjinë normale, e pas operacionit është larguar pengesa në të dy vagjinave dhe tani Lauren ka një të madhe.

"Kam qenë e brengosur pas operacionit jam bërë me vagjinë të madhe dhe nuk e kam ndier veten rehat të flas për këtë me doktorët", ka thënë Lauren.

Mirëpo Lauren sot bën jetë normale, nuk ka dashnor dhe pranon gjendjen e saj. Edhe pse ka dy mitra, vagjina e saj duket krejtësisht normale dhe Lauren nuk ka frikë të krijojë lidhje të reja me meshkuj.

Nëse Lauren ndonjëherë do të dëshiroj të bëhet me fëmijë, do të duhet të ketë kujdes që gjatë kohës së shtatzënisë të përdorë prezervativë që të mos mbetet shtatzënë në mitrën tjetër, shkruajnë mediat amerikane.//telegrafi.com
:shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile:

AJJJ KUKUU ckas po nin njeri ... 4 on 1
User avatar
Clavicula
Posts: 8737
Joined: Sat Jun 30, 2007 11:24 pm
Location: East Center

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by Clavicula »

thi piqkomeaniqar koka kan :lol:
Agonn.
Posts: 1668
Joined: Mon Oct 20, 2008 3:15 pm

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by Agonn. »

:shsmile: :shsmile: :shsmile:
User avatar
vaLton
Posts: 6568
Joined: Sat Nov 11, 2006 3:10 pm
Location: Rep. of Peja

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by vaLton »

1Me Uj , 1 Me Struj :P
User avatar
Phaton1
Posts: 25
Joined: Sun Jun 21, 2009 5:20 pm
Location: Kumanove

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by Phaton1 »

Off off Per kejt mahallen kana qekjo ^^
Zank1ce
Posts: 1750
Joined: Sat Oct 08, 2005 3:19 am
Location: 0290/70000

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by Zank1ce »

Q*ja rApt ,s'lash sen pa niE.
User avatar
smoki
Posts: 390
Joined: Mon Mar 03, 2008 11:31 pm

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by smoki »

vaLton wrote:1Me Uj , 1 Me Struj :P
usdahuasdhusaidhusaiphdaipsdsadasdasd
User avatar
bg82
Moderator
Posts: 2564
Joined: Fri Dec 01, 2006 11:56 am
Location: New York

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by bg82 »

koka perfekt per ate rusin qe ka lind me dy bilbyla.
User avatar
santana
Posts: 6342
Joined: Sat Oct 08, 2005 5:56 pm
Location: nër pantolla
Contact:

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by santana »

walla ti kish hi i shiptarit ska pas nevoj per operacion se tja kish bashku gavrat fill, edhe mitrren ja kish rahatu si me dor :lol:

duhet mi thon kqyr gjoje ni hamshorshiptar ndash me ra nveti
User avatar
cowboy
Posts: 8957
Joined: Mon Aug 16, 2004 12:53 pm
Location: Sweet Home Hell

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by cowboy »

Pa ja pa foton me 2 Vagina s'i besoj.
User avatar
gothblood
Posts: 3096
Joined: Wed Jul 12, 2006 7:53 pm
Location: CEMETERY
Contact:

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by gothblood »

cowboy wrote:Pa ja pa foton me 2 Vagina s'i besoj.
:?: :arrow:
User avatar
santana
Posts: 6342
Joined: Sat Oct 08, 2005 5:56 pm
Location: nër pantolla
Contact:

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by santana »

skeni shka shini aty funin smuni mi ja gjet veq 2 KOLLOMOQA tvogjel thojke ni plak tynehere :lol:
User avatar
cowboy
Posts: 8957
Joined: Mon Aug 16, 2004 12:53 pm
Location: Sweet Home Hell

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by cowboy »

santana wrote:skeni shka shini aty funin smuni mi ja gjet veq 2 KOLLOMOQA tvogjel thojke ni plak tynehere :lol:
Thojke me i pjek Kallamoqat plaki...
User avatar
santana
Posts: 6342
Joined: Sat Oct 08, 2005 5:56 pm
Location: nër pantolla
Contact:

Re: Gruaja me dy vagjina

Post by santana »

mi shti kallamoq e mi nxerr palagaq :shsmile: :shsmile: :shsmile:
Post Reply