Rocksonte ^ kosoft-ads

Ketu mundeni me fol per faqen RockSonte pyetje rreth RS, sygjerime, kritika, etj etj...
Post Reply
User avatar
V | a G r a
Posts: 12726
Joined: Tue Oct 19, 2004 5:31 am
Location: Pr!sht!n
Contact:

Rocksonte ^ kosoft-ads

Post by V | a G r a »

Pershendetje administrator shefa , kryeshefa e vizitore te nderuar

Nuk kam info nese rocksonte bashpunon me ndonje sistem Pay for Click apo si mbahet gjall portali , web/serveri , forumi , sidoqoft un hapa ket teme si propozim , që rocksonte te lidhet , te regjistrohet /serveri , te beht reklame , ne kosoft-ads , qe te fitoj edhe menaxheri i faqes , nga gjith kjo pun që ka ndertu ,

personalisht nuk i njohe ne kosoft-ads por sipas te dhenave ne web faqen e tyre shifen se jane serioz .

Çka është sistemi i marketingut online KOSOFT Ads?

Sistemi i marketingut online KOSOFT Ads ju lejon reklamuesve të publikojnë reklama grafike dhe tekstuale bazuar në sistemin Paguaj për Klikim (Pay per Click) dhe t'i reklamojnë ato në rrejtin tonë te web faqeve dhe në web faqet e partnerëve tanë. KOSOFT Ads ju ofron një kontrollë të plotë në reklamimin online duke ju mundësuar të jeni sa më afër klientëve potencial në cdo kohë. Me KOSOFT Ads ju nuk paguani asgjë kur shfaqet reklama juaj, por ju paguani vetëm kur vizitorët klikojnë reklamen tuaj, dhe atë duke filluar prej 2 cent për vizitor.

Rrjeti më i madh shqiptar i reklamës dhe marketingut në internet, (më shumë se 100 faqe shqiptare që numërojnë më shumë se 200 mijë vizitor çdo ditë),
Reklama në internet është suksesi i garantuar i investimit në marketing,
Paguaj vetëm për ata vizitor që vizitojnë web faqen tuaj dhe atë duke filluar nga 0.02 euro për vizitor,
Kontrollo shpenzimet ditore, cakto shtetin ku shfaqet reklama juaj,
Statistika në kohë reale për vizitorët e faqës tuaj,

Fitoni para nga vizitorët e faqes tuaj,
Reklama relevante me përmbajtjen e web faqës, filtrim i reklamave konkurente,
Dizajne moderne dhe sipas dëshirës tuaj,
Standarde të plota të industrisë së reklames në internet
Fito 51% të vlerës totale për secilin klikim,
Pagesa të shpejta direkt në xhirollogarinë tuaj bankare, 2Checkout, PayPal etj.

web/faqja

Code: Select all

www.kosoft-ads.com
Faliminderit per mirkuptim
User avatar
Artan
Administrator
Posts: 3457
Joined: Wed Dec 17, 2003 12:52 am
Location: RockSonte.com
Contact:

Re: Rocksonte ^ kosoft-ads

Post by Artan »

Viager Faleminderit shum, ndoshta te ardhem ka mu ba dicka,, nese mshelet facebuku se sa osht gjall aj, njerzimi ska mu kan i fokusum naper forume.. :P
Post Reply