Kam nje oferte per admin-at?

Ketu mundeni me fol per faqen RockSonte pyetje rreth RS, sygjerime, kritika, etj etj...
Locked
SamiRx
Posts: 2
Joined: Fri May 21, 2010 7:38 pm

Kam nje oferte per admin-at?

Post by SamiRx »

Pike se pari ju pershendes rocksonte.com , faqja no comment ;) deshta me ju ba ni oferte une kam qe moti ircd serverin tim dhe e paguj legalisht, kish qene mire te bejme nje chat flash me irc per webin rocksonte.com nese jeni te interesuar per kete oferte me kontaktoni ne msn [email protected] , ju pershendes ...cdo te mire
User avatar
V | a G r a
Posts: 12726
Joined: Tue Oct 19, 2004 5:31 am
Location: Pr!sht!n
Contact:

Re: Kam nje oferte per admin-at?

Post by V | a G r a »

irc /server ka pas ma heret ska shku edhe qaq / qe ki far oferte tjeter ndoshta ish bo diqka ... po flas prej kandit tem sa di un na knej pari si dojm fort chit/chat-at ...

sidoqoft koke antar i ri / mir se ke ardh n'RockSonte /Forum
SamiRx
Posts: 2
Joined: Fri May 21, 2010 7:38 pm

Re: Kam nje oferte per admin-at?

Post by SamiRx »

qfar pritje t`mir m`ki bo . . . m`ki sos :D plus ti s`koke kurfar admini, a nuk sheh, a tjon zon hunt ?
User avatar
V | a G r a
Posts: 12726
Joined: Tue Oct 19, 2004 5:31 am
Location: Pr!sht!n
Contact:

Re: Kam nje oferte per admin-at?

Post by V | a G r a »

nuk te shitet kjo ofert shoki deshta me ta hjek prej renit t' dites se paske marr kogja hov ...

sa per pritje / ktu jemi mikpritsa besa edhe kogja toleranta ( gjithsesi du met than si antar i ri qe je te kshilloj me i lexu rregulloret e /Forumit pastaj nese don met mirprit e met deshiru mirseardhje duhesh me hap tem t' veqant me na tregu kush je , qka je , tek je , e ajo bëhet tek rubrika Prezentone veten ne Forum / ...

nese spom shenon admin nalt mi kry nxine qe anej anoj ...

eeee hunt me mu nxan edhe ato ti qprazi mos baj gajle ...

CLOSE THAT TOPIC

skem nevoj per CHAT
User avatar
Mr.Exorcist
Administrator
Posts: 1820
Joined: Tue Feb 10, 2004 10:41 pm
Location: 029/
Contact:

Re: Kam nje oferte per admin-at?

Post by Mr.Exorcist »

SamiRx faleminderit per oferten po ka kalu koha chatit.. tash kem MSN e FB qeto besoj qe krejtve i mjaftojn.. qysh tha edhe V | a G r a kem pas irc server t`rocksontes para 5 vjete po nuk ka pas efekt..
kalo mir.
Locked