Moderimi i temes JUVENTUS!

Ketu mundeni me fol per faqen RockSonte pyetje rreth RS, sygjerime, kritika, etj etj...
User avatar
Mr.Exorcist
Administrator
Posts: 1820
Joined: Tue Feb 10, 2004 10:41 pm
Location: 029/
Contact:

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by Mr.Exorcist »

Muki Vojvoda wrote:Na shkoi mundi ne rocksonte veq tu u anku e sen tu mos ndryshu.
diqka se kam t`kjart per qfar ndryshime e ki fjalen? kur ti qe i then rregullat qe merr vrejtje e qe perjashtohesh disa her don mu anku :o, ajt ku mu anku na per ty? ti boni 100 gabime e un 1 edhe prap un fajtor? diqka hiq spo ma rrok
User avatar
portnoy
Posts: 3607
Joined: Tue Sep 04, 2007 7:02 pm
Location: Suhareke

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by portnoy »

cimi_rhcp wrote:
portnoy wrote:Per mu deri tash Gambino u kane OK !Se tisha une moderatore edhe tkishin lu qoke te juventusi si kisha toleru shume...E KANE TEPRU!!

@ Muki Vojvoda
Per dikan Religjion asht futbolli :wink:
kqyr Butrint, na dosta jem amo ktu nuk je aspak realist e as objektiv.
Fakti qe ky osht fans i Juves mu sem intereson hiq, nuk guxon kerkush mu shit shmek e me ju than tjerve mshelne gojen e shut the fuck up veq pse osht moderator.
edhe para se mu fshi postimi duhet mu terhek vrejtja qe jom dal jashte teme, edhepse totalisht INN jom kan, une edhe tjert mas meje.

edhe nuk osht qoke me permen faktin qe Bate Borisov u kan tuj ju shkel 2-0 edhe menzi e keni barazu. :idea:
bone men, veq prej inati e ka fshi postin. ec e thuj kti posti jashte tem. po le mos ja nxerrni bothen kejt! :!:


kshtu qe, edhe pse po shihen do shenja qe u debatu per kete sen, hala pres ZYRTARISHT prej dikuj me deklaru dikon fajtor edhe mi bart pasojat.

dej te shpallet fajtori, tema vazhdon! :arrow:
Dmth te tema juves shume normale asht me lu qoke?Hin bre cim edhe kqyri postet tjera se shume realist u kane + edhe mu asht kane tum dhane vrejtje te tema e juves ... Ama kohen e fundit nanen jane kane kajt ka 1000 poste lidhje palidhje tu ja fut !Nerva jane kto...
E sa per fajtore krejt jem ngapak ,kapne mbyllne temen se asht pa pik nevoje !Stafi mirret me punen e ndeshkimev ...
cimi_rhcp
Posts: 5040
Joined: Sat Sep 09, 2006 4:00 pm
Location: Capital

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by cimi_rhcp »

aaa bre Butrint, tu kan verbu syte para pasqyres reale kejt.
Inati, urrejtja edhe deshprimi kundrejt tjerve ju kan qorru syte sa spo muni me dallu realitetin e hidhur kundrejt "lujtjes qoke" qysh po proklamoni ju!
a fshihet postimi veq pse permenet Bate Borisov 2-2 Juventus! :!:
une hala se kuptoj pse pe mbron pa pike nevoje, kur vet ka gabu edhe hala se pranon gabimimn.
cimi_rhcp
Posts: 5040
Joined: Sat Sep 09, 2006 4:00 pm
Location: Capital

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by cimi_rhcp »

Une e di qe kjo tema e fshirjes se padrejte te postimeve edhe e ofendimit te antarve ne pergjishsi m,e fjale te randa pa pike nevoje, u diskutu ne kryesi.

Amo sbon edhe smuna me kan i knaqun as une e as kerkush dej te del more dikush me than qe: mas diskutimit u murr vesh qe KY KY ka gabu edhe mu marr masa per ata qe ka gabu.

shume osht e thjeshte edhe shume osht etike mu marr vesh kush i ka fajet se hala veq qeky sen su permen kerkun.

nese kur po kerkoj drejtsi po kerkoj shume, atehere na te kokum ne pus pa fun! :idea: :!: :arrow:
User avatar
portnoy
Posts: 3607
Joined: Tue Sep 04, 2007 7:02 pm
Location: Suhareke

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by portnoy »

cimi_rhcp wrote:aaa bre Butrint, tu kan verbu syte para pasqyres reale kejt.
Inati, urrejtja edhe deshprimi kundrejt tjerve ju kan qorru syte sa spo muni me dallu realitetin e hidhur kundrejt "lujtjes qoke" qysh po proklamoni ju!
a fshihet postimi veq pse permenet Bate Borisov 2-2 Juventus! :!:
une hala se kuptoj pse pe mbron pa pike nevoje, kur vet ka gabu edhe hala se pranon gabimimn.
Ok bre cim spo munon une me te fajsu ty, e me qit dikan si jo fajtore!Qka po di ,per mu asht kane ok!Se edhe une ndisa raste e kam tepru edhe mka qu pm,ma ka terhjek vrejtjen...A e ki raportu tash spo di?Se qdo njeri gabon cim tash sjem krejt perfekt!
cimi_rhcp
Posts: 5040
Joined: Sat Sep 09, 2006 4:00 pm
Location: Capital

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by cimi_rhcp »

normal, une di qysh mu sill edhe kerkush spo thot kerkon me pushkatu.
edhe po, kom raportu qysh e dojn edhe rregullat edhe kom marre konfirmim per kete pune qe o diskutu.

Edhe e di qe njerzit gabojne, osht ma shume se reale, amo bilem me deklaru dikush prej kryesise me than: ok, kem gabu edhe ne te ardhmen do te moderohet tema me ma kujdes.
e di qe nuk osht e domosdoshme me shkep vrejtje e sene, na njerz jem kuptojm.
Amo kur vete moderatoret edhe stafi pranon qe kan bo gabime, antart nihen ma mire edhe e kan me dije qe rregullat po vlejkan per gjithkond edhe koka tu u punu mire ne forum.

E nese veq vazhdohet me sene "po u disktu" edhe me lan me qekaq, atehere pesimizmi, revolta edhe menimet negative kundrejt stafit do te shtohen edhe ma shume e kjo nuk osht aspak mire per forumin.

une t'pershendes But, edhe kete kerkese besoj qe ka me plotsu stafi edhe tek masanej ka mu mshel kjo teme edhe ky kaptiull. :arrow:
User avatar
bett
Posts: 3782
Joined: Mon Nov 26, 2007 7:21 pm
Location: Killadelphia

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by bett »

s di i pari gabim munet mu kan nga gambiono
edhe s pe di cim pse pe ban aq t madhe qet pun n krahasim se ka ktuu shkellje mat t mdhaja


close allahile
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by Gambino »

chill bett 8)
User avatar
Clavicula
Posts: 8737
Joined: Sat Jun 30, 2007 11:24 pm
Location: East Center

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by Clavicula »

bett wrote:s di i pari gabim munet mu kan nga gambiono
edhe s pe di cim pse pe ban aq t madhe qet pun n krahasim se ka ktuu shkellje mat t mdhaja


close allahile
se di cka o ka t'doket e madhe edhe e vogel, e madhe e vogel ni MOD k'tu kejt cka munet me bo osht me fshi naj post,me mshel naj teme me qit naj vrejtje qesi sene, dmth qekjo, me vra edhe me qu n'burg so aj llaf. k'shtu epata per obligim me ta thjeshtu pak.

edhe tash kur qohet dikush per qef t'karit ta fshin postin se i dhem, une s'komcka i boj, qe le t'bohet me barcelonen s'po hup kurr edhe sun ja ze kryt kerkush.
cimi_rhcp
Posts: 5040
Joined: Sat Sep 09, 2006 4:00 pm
Location: Capital

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by cimi_rhcp »

bett wrote:s di i pari gabim munet mu kan nga gambiono
edhe s pe di cim pse pe ban aq t madhe qet pun n krahasim se ka ktuu shkellje mat t mdhaja


close allahile
spot kuptoj! :idea:
mos ki najsen me than!?
User avatar
ac-behari
Posts: 1042
Joined: Thu Feb 14, 2008 8:47 pm

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by ac-behari »

Sa ka ofendime te tema "AC Milan" jo veq per klubin po edhe per neve, sma merr mendja qe ka me naj tem tjeter t'sportit.. amo me zon mu anku e mi fshi ato poste...spo di.. spo di.. amo duhet me kuptu qe Futbolli qeto sene i ka..
sosht e drejt me Moderu veq te tema e Ekipit tond.. :P
User avatar
bett
Posts: 3782
Joined: Mon Nov 26, 2007 7:21 pm
Location: Killadelphia

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by bett »

leni bre ni post ja ka fshi e ktu mizen ma bani boll
njeri pe pranon qe ka gabu , po ju nuk ngini deri me dal permi kishe un po e shkeli dikan


ju kisha lut close se shum pakuptim u bo tash masi u sqaru puna
User avatar
Mr.Exorcist
Administrator
Posts: 1820
Joined: Tue Feb 10, 2004 10:41 pm
Location: 029/
Contact:

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by Mr.Exorcist »

cimi_rhcp wrote:normal, une di qysh mu sill edhe kerkush spo thot kerkon me pushkatu.
edhe po, kom raportu qysh e dojn edhe rregullat edhe kom marre konfirmim per kete pune qe o diskutu.

Edhe e di qe njerzit gabojne, osht ma shume se reale, amo bilem me deklaru dikush prej kryesise me than: ok, kem gabu edhe ne te ardhmen do te moderohet tema me ma kujdes.
e di qe nuk osht e domosdoshme me shkep vrejtje e sene, na njerz jem kuptojm.
Amo kur vete moderatoret edhe stafi pranon qe kan bo gabime, antart nihen ma mire edhe e kan me dije qe rregullat po vlejkan per gjithkond edhe koka tu u punu mire ne forum.

E nese veq vazhdohet me sene "po u disktu" edhe me lan me qekaq, atehere pesimizmi, revolta edhe menimet negative kundrejt stafit do te shtohen edhe ma shume e kjo nuk osht aspak mire per forumin.

une t'pershendes But, edhe kete kerkese besoj qe ka me plotsu stafi edhe tek masanej ka mu mshel kjo teme edhe ky kaptiull. :arrow:
qysh pe shoh un ti nuk koke i sigurt a osht moderatori fajtor a jo? apo po don napermjet moderatorit me e fajsu krejt staffin? diqka qesi qellimi ki.. lexo qka kom shkrujt kur t`kom citu nqofse se kupton kqyr pynte naj shok tondin nashta e din qka kom thon..
cimi_rhcp
Posts: 5040
Joined: Sat Sep 09, 2006 4:00 pm
Location: Capital

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by cimi_rhcp »

@Mr.Exorcist
une skokna i sigurt!? mdoket shqip kom shkru e poget sen spaske marr vesh, per dallim prej shumices derrmuse qe jon kallzu te aryeshem.

prej kurshit ti po munesh me mi lexu mendimet edhe qellimet e mia? lexo mire qa kom shkru, se po pritoj me jau spejgu shkronje per shnkronje si ne klase te pare.
une shyqyr zotit kom raporte perfekte si me shumicen e antarve ashtu edhe me shumicen e moderatorve, edhe ajo cka mas paku deshiroj une osht mi njollos punen e atynev.

une ka 10 her spo du me perserit, amo nese don me kuptu drejt kerkesen tem, lexo postimin ma nalt.
e qe sdon me lexu, mos bon konluzione sipas qefit, se mujn me keqkuptu njerzia! klm


@bett
mdoket qe sjem ka kuptohum hala! :idea:
User avatar
Gambino
Moderator
Posts: 3084
Joined: Mon Dec 22, 2003 12:43 am
Location: JuveLandia
Contact:

Re: Moderimi i temes JUVENTUS!

Post by Gambino »

haver qka po do ti prej krejt ksaj se spo di shum histori e ke bo ket pun fole arsyen pse je tu bo ket histori fol qka po do mu ndermir reth ksaj qka?

memu hek moderimi?
mem denu me pare?
mem vjer nbander?

fole qka po do ?
Last edited by Gambino on Tue Oct 06, 2009 4:33 pm, edited 1 time in total.
Locked