Search found 2976 matches

by bett
Tue Jun 11, 2013 9:56 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: o popull oj rini ju bej thirrje
Replies: 5
Views: 3539

Re: o popull oj rini ju bej thirrje

khuu a jeni gjall a, qe 1 shekull s pasna postu :P qfar nostalgjie
by bett
Sat Dec 03, 2011 11:32 pm
Forum: Filozofi / Psikologji
Topic: zoti?!
Replies: 109
Views: 22221

Re: zoti?!

KUR NJE NJERI VUAN NGA DELUZIONET QUHET CMENDURI, KUR SHUME NJEREZ VUAJNE NGA DELUZIONET QUHET FE.
by bett
Mon Oct 24, 2011 11:45 pm
Forum: Shtypi Ditor
Topic: Legalizohet Marihuana në Kosovë
Replies: 4
Views: 3518

Re: Legalizohet Marihuana në Kosovë

hahaah tash 5ja quhet 1sh :P :P
by bett
Wed Oct 05, 2011 4:03 pm
Forum: Probleme, Diskutime
Topic: POZER...?
Replies: 7
Views: 4232

Re: POZER...?

ai/ajo që bën poza (dmth fotografi) :) ;)
by bett
Fri Sep 30, 2011 1:22 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: burri per 7 gra ?
Replies: 36
Views: 13031

Re: burri per 7 gra ?

e bre robt qysh lun koqe feja me zot xD
by bett
Fri Sep 23, 2011 1:33 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: Ndrysho Facebook-un
Replies: 0
Views: 1840

Ndrysho Facebook-un

by bett
Wed Sep 21, 2011 7:51 pm
Forum: Pic Post
Topic: Fotojoa e dites!
Replies: 4295
Views: 210211

Re: Fotojoa e dites!

n rend pare pa ofendime, s jam as islamfobik as sen e mos u gjuni palidhje amo qikjo ke per mu fotoja e dites
Image
by bett
Sat Sep 17, 2011 5:25 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: çka bone sot, çka do te boni sonte? Diqka 3? (flood)
Replies: 238
Views: 39811

Re: çka bone sot, çka do te boni sonte? Diqka 3? (flood)

te un edhe pe qet edhe s pe qet, amo downlodi pom shkon 600 kb/s e hu hu ,pak apet. po du kujtes :P :P ee nashta duhet me kalu n kujtes amo tv kanale i ka dobt :S
by bett
Thu Sep 15, 2011 11:35 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: mesim besimi neper shkolla
Replies: 145
Views: 20644

Re: mesim besimi neper shkolla

nuk t ban feja mu kan humanitar more , se qohet ekstremisti ti qi nonen ti myt 500 njerz pse osht katolik amo bre per t miren e juve osht mos me hi se shum jemi asi kat fryn era ja shperlan bre kryet nxansave , ti 40 % menzi qe pe kalon testin e matures e tash qa do bohet me shti edhe kta, nese se j...
by bett
Thu Sep 15, 2011 11:14 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: çka bone sot, çka do te boni sonte? Diqka 3? (flood)
Replies: 238
Views: 39811

Re: çka bone sot, çka do te boni sonte? Diqka 3? (flood)

po bre se e kom ba ni post per sajtin qe pe maj, amo ala ktu te na ipko se ka ndryshu veq kujtesa 20mbs s di s di qeta e quj parajs :P
by bett
Wed Sep 14, 2011 5:04 pm
Forum: Video YouTube
Topic: 9/11
Replies: 33
Views: 10038

Re: 9/11

ashiqare qe osht Inside Job
by bett
Wed Sep 14, 2011 4:12 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: çka bone sot, çka do te boni sonte? Diqka 3? (flood)
Replies: 238
Views: 39811

Re: çka bone sot, çka do te boni sonte? Diqka 3? (flood)

bonja qefin vetit bonja ... un e pata fjalen per ata qe msojn shum e marrin 10she e jo 6she e 7she ;) shnet e ki hiq mos u tut se kom une edhe 10she ,edhe 8she edhe 7she edhe 6qe (veq 9she skom). e sa per ata qe msojn ka 26or ndite, ta qes njerin qe ka msu si i qartum bile ka mar libra kroat e shki...
by bett
Tue Sep 13, 2011 10:52 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: Feja para Kombit o.O
Replies: 78
Views: 12043

Re: Feja para Kombit o.O

"Njeriu mund të ketë cilëndo fe që ka gjetur prej stërgjyshërve dhe që i pëlqen, por s’mund të zgjedhë një tjetër kombësi dhe të luftojë të tinë, pa vënë në ballë një vulë të madhe prej “tradhëtari”. Fan Noli
by bett
Tue Sep 13, 2011 9:06 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: 4,4 TRILIONË FUNTA KUSH VËRTETON TEORINË E DARVINIT!
Replies: 59
Views: 9624

Re: 4,4 TRILIONË FUNTA KUSH VËRTETON TEORINË E DARVINIT!

njeriu me i menqur qe jeton osht Stephen Hawking