Search found 5124 matches

by 6POUNDER
Fri Jun 19, 2020 11:52 am
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte Gallery
Replies: 13
Views: 31593

Re: RockSonte Gallery

Ktheje be
by 6POUNDER
Thu Jun 09, 2016 8:49 am
Forum: Tema te ndryshme
Topic: F5
Replies: 2
Views: 7514

F5

A o kush gjall more hejjjjjjjjj ?
by 6POUNDER
Thu Jul 24, 2014 4:10 pm
Forum: Heavy / Power / Progressive
Topic: W.A.S.P
Replies: 38
Views: 11427

Re: W.A.S.P

glam metal 87 wrote:W.A.S.P u frymezua nga MOTLEY CRUE dhe nga grupet e tjera glam metal plus qe jane nga L.A
ehhhhh, tash e ki pak ma mire ;)
by 6POUNDER
Tue Jul 22, 2014 2:43 pm
Forum: Heavy / Power / Progressive
Topic: W.A.S.P
Replies: 38
Views: 11427

Re: W.A.S.P

glam metal 87 wrote:W.A.S.P jan kopjim i shemtuar i MOTLEY CRUE

:roll: :qek::
by 6POUNDER
Sun Jul 06, 2014 6:36 pm
Forum: Prezentone veten ne Forum
Topic: ToxicGirl is back
Replies: 4
Views: 3974

Re: ToxicGirl is back

ouuuu toxybabe ^_^
by 6POUNDER
Wed Jun 25, 2014 11:53 am
Forum: Tema te ndryshme
Topic: Rocksonte Reunion Party
Replies: 40
Views: 13438

Re: Rocksonte Reunion Party

kuuu bre hala rockburr su bone
by 6POUNDER
Sat Jun 21, 2014 5:08 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: kush 'o kon ANTARI ma palidhje ne ROCKSONTE ?
Replies: 12
Views: 6098

Re: kush 'o kon ANTARI ma palidhje ne ROCKSONTE ?

Zank1ca. menon qe pernime o e meqme
by 6POUNDER
Mon May 12, 2014 10:23 am
Forum: Tema te ndryshme
Topic: Rocksonte Reunion Party
Replies: 40
Views: 13438

Re: Rocksonte Reunion Party

qysh met puna, qa po bohet ?
by 6POUNDER
Sun May 11, 2014 11:39 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: A jeni gjall o pipell?
Replies: 59
Views: 18458

Re: A jeni gjall o pipell?

fëërrrrrrrrrrrrrrr. thash ta lshoj ni post veq
by 6POUNDER
Sun May 11, 2014 11:36 pm
Forum: Prezentone veten ne Forum
Topic: dhe ndihem shm keq q e kam zbulu kaq von kt forum
Replies: 3
Views: 2556

Re: dhe ndihem shm keq q e kam zbulu kaq von kt forum

shume ki mu ndi keq qe sje kon ktu para 10 vjete kur o bojke tollovi. tash ski mu ni keq hiq se sen ska met.
by 6POUNDER
Sun May 11, 2014 11:35 pm
Forum: Te ndryshme (Rock)
Topic: metalaret q bjn sikur
Replies: 2
Views: 2680

Re: metalaret q bjn sikur

ashiqare pozer :P pi t'folmit kisha thone e shkodres. fav band: guns n' roses :P

ps: bukuri, metali o per shpirt, jo per sy te kojshive.
by 6POUNDER
Mon Mar 24, 2014 11:42 pm
Forum: Dashuria & Sexi
Topic: First kiss
Replies: 3
Views: 1956

Re: First kiss

nme perjashtim te qatyne dy fegave, shume e bukur ke video
by 6POUNDER
Fri Mar 21, 2014 11:24 am
Forum: Video YouTube
Topic: Qka Po degjoni n'qet Moment..
Replies: 2722
Views: 84279

Re: Qka Po degjoni n'qet Moment..

by 6POUNDER
Fri Mar 21, 2014 11:22 am
Forum: Dashuria & Sexi
Topic: Dashuria
Replies: 48
Views: 8272

Re: Dashuria

darian wrote:qishtu tu thon never je met nqit topik hahah
ky lludi rrall ja qellon, po qetu e ka me vend.
by 6POUNDER
Thu Mar 20, 2014 8:20 pm
Forum: Dashuria & Sexi
Topic: Dashuria
Replies: 48
Views: 8272

Re: Dashuria

Zank1ce wrote:hahaha never :twisted:
whatever. ur loss anyway. :shmeki: