Search found 925 matches

by darian
Mon Dec 07, 2015 12:04 am
Forum: Tema te ndryshme
Topic: when was the last time you tried something new?
Replies: 35
Views: 11900

Re: when was the last time you tried something new?

gabim e ki si gjithe
by darian
Mon Apr 06, 2015 8:42 am
Forum: Per RockSonte
Topic: pas 8 të viteve...
Replies: 2
Views: 3262

Re: pas 8 të viteve...

skaperse edhe ti moti e pate pa lane forumin po nejse ;)
by darian
Fri Jan 23, 2015 2:50 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: qe ni teme e re sa per adet
Replies: 2
Views: 1542

qe ni teme e re sa per adet

ska naj tematike vec masi u llogirata thash te qeli ni teme te re se u bo kohe pa qele najsen knej

folni najsen :D
by darian
Fri Jan 23, 2015 2:48 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: ni pytje ?
Replies: 8
Views: 3151

Re: ni pytje ?

zuzA mos je ti kadri veseli?
by darian
Fri Jan 23, 2015 2:45 pm
Forum: Tema te ndryshme
Topic: Cilët anetarë do donit t'i takoni?
Replies: 1832
Views: 66073

Re: Cilët anetarë do donit t'i takoni?

uhh na ke preke me kete post
by darian
Mon Sep 08, 2014 6:29 pm
Forum: Dashuria & Sexi
Topic: Ke do të kishit zgjedhur në mes të karrierës dhe dashurisë?
Replies: 26
Views: 4338

Re: Ke do të kishit zgjedhur në mes të karrierës dhe dashuri

ne baze te aktivitetit ne forum po shihet qe te gjithe e kane zgjedhe karrieren :D
by darian
Thu Jul 03, 2014 3:17 pm
Forum: Prezentone veten ne Forum
Topic: ToxicGirl is back
Replies: 4
Views: 3130

Re: ToxicGirl is back

ani mireserdhe ama pse?
by darian
Fri Jun 20, 2014 11:32 am
Forum: Tema te ndryshme
Topic: kush 'o kon ANTARI ma palidhje ne ROCKSONTE ?
Replies: 12
Views: 4578

Re: kush 'o kon ANTARI ma palidhje ne ROCKSONTE ?

po a ani qa spo mer pjese te gjeniu i vogel fiton naj shperblim
by darian
Thu Jun 19, 2014 8:47 am
Forum: Tema te ndryshme
Topic: Rocksonte Reunion Party
Replies: 40
Views: 9771

Re: Rocksonte Reunion Party

shume leht osht vec le te bohen 3 veta e lojn ni ven u taku edhe thojn kush tdon le tvjen.
vec caktoni temat qe kan me u fol edhe moderatoret se mos po del najkush prej teme :D
by darian
Thu Jun 19, 2014 8:45 am
Forum: Tema te ndryshme
Topic: kush 'o kon ANTARI ma palidhje ne ROCKSONTE ?
Replies: 12
Views: 4578

Re: kush 'o kon ANTARI ma palidhje ne ROCKSONTE ?

Zank1ce wrote:kejt ata qe u dokshin t'meqem
pra edhe ti valla kogja e meqme je doke.
by darian
Sat May 17, 2014 8:28 am
Forum: Film / TV
Topic: Breaking Bad - TV
Replies: 8
Views: 3716

Re: Breaking Bad - TV

per ni perseritje te knaqsis qe ma ka jep ky serial shpresat i kom te http://www.imdb.com/title/tt3032476/
a qe pi permen ti epizodat muj me thn vec: FLY :)
by darian
Mon May 12, 2014 10:26 am
Forum: Tema te ndryshme
Topic: Rocksonte Reunion Party
Replies: 40
Views: 9771

Re: Rocksonte Reunion Party

u met vec mi pre e mi ngarku
by darian
Sat May 10, 2014 2:13 pm
Forum: Te ndryshme (Rock)
Topic: metalaret q bjn sikur
Replies: 2
Views: 2097

Re: metalaret q bjn sikur

sa vjet i ki prej nga je cilt bende i degjon edhe ni foto
kur te kesh perfunduar kete proceduren do te japim qasje ne seksionin e forumit ku zhvillohen bisedat.